"Kako unistiti sopstvenu vezu"

2

"Kako unistiti sopstvenu vezu"

sorry, bocke, nisam nameravala da te uvlachim u diskusiju, niti je moj komentar bio upuccen direktno/samo tebi. smešak
ur life, ur business Smile a ako neki komentar i takne neku zhicu, to i ne mora biti tako loshe, ali naravno da to mozhesh i imash puno pravo da zadrzhish za sebe smešak (bar na forumu Mr. Green )
but it's also running away d:

@Bocke

Ništa bolje ne prolaze realisti.

ma, nista vise ne znam

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 783 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 5 sakrivenih i 708 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, Alexandar-1973, Apok, Ben Roj, BlackTower, blatruc82, bojank, boromir, Boskovic, C-Gun, damir55555, dejno, Deki Duga Devetka, dendrit86, dusanobr, Electron, Foxdie, g_g, Georgius, Glavonja049, Goran 0000, gregorxix, Ivoo, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, kunktator, Laluvr, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Macalone, maxim_von_burdengate, menges, mercedesamg, milanpb, mile.ilic75, milos97, MK10, mocnijogurt, mrmjtvc, nerislav2025, Nomica, peradetlić, Piani Jazzer, Pohovani_00, proka89, radoznao, repac, rodoljub, Sami_1ali, sap, sasovsky, Semberija, Siti2, sombrero, sonico, stefanmpurtic, tubular, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, Zdilar, Zoran1959, Zorge, Zrcalo