Ko je ovde glavni

4

Ko je ovde glavni

Napisano: 17 Mar 2010 20:08

Hehehehehhe pa ne prodajem se ja za male pare dinare ne primam samo eure

Dopuna: 17 Mar 2010 20:10

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

windowst ::A mi turisti ocemo i mi svoj deo Smile Ne moze bez nas nista Smile Barem neki euro,i mi smo ljudi Mr. Green

ček bre polako Smile ,valjda postoji neka hijerarhija,turisti dolaze na kraju.. Mr. Green

A šta je sa nama uglednim,počasnim,legendarnim građanima? Shocked

Peco,vadi buđelar,što s' se tol'ko stis'o? Mr. Green

gfactory


Citat:ček bre polako Smile ,valjda postoji neka hijerarhija,turisti dolaze na kraju.. Mr. Green


Ma, njima ostaje samo da se slikaju... Very Happy

Od turista se zaradjuje Mr. Green

Sirius ::


Ma, njima ostaje samo da se slikaju... Very Happy

S' moderatorima, je l'? Mr. Green

Sirius ::gfactory


Citat:ček bre polako Smile ,valjda postoji neka hijerarhija,turisti dolaze na kraju.. Mr. Green


Ma, njima ostaje samo da se slikaju... Very Happy


Da, za uspomenu... Very Happy

FAMAS ::Sirius ::gfactory


Citat:ček bre polako Smile ,valjda postoji neka hijerarhija,turisti dolaze na kraju.. Mr. Green


Ma, njima ostaje samo da se slikaju... Very Happy


Da, za uspomenu... Very Happy


i dugo secanje...Bili jednom jedni turisti... smešak

San svakog turiste je da postane građanin, zar ne?

Da,ne samo gradjanin vec i ugledan gradjanin,poslusacu predlog idem da se slikam Mr. Green A usput bacite neki euro ako nemate dinare Smile

gfactory ::A šta je sa nama uglednim,počasnim,legendarnim građanima? Shocked

Kao i svaki drugi gradjani na svetu, vase je samo da placate porez, revnosno, a vlast je ta koja ce taj porez da trosi, jelte. Ne postoji zemlja na svetu gde drzava isplacuje svoje gradjane, a da im pri tome ne uzima nista. Dok svaka drzava na svetu islacuje vlast, a da im pri tome ne uzima nista Very Happy ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 802 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 3 sakrivenih i 724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, b_z_b, blatruc82, bojcistv, BraneS, BUDDAR70, Buzdovan, BZ, celt, Chainsaw, Colt D, cuculo, cyprus, deki1001, Djota1, djuradj, dukajov, duro1990duro, Dzigy, france93, Great White, GT, iceburn, ikan, istokzapad, Jozo74, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, kutija11, Langdorf, ljuba.b, lord sir giga, LostInSpaceandTime, ludiagresivan, Marko Marković, milan.tatanac1, MiroslavD, Moldovan, naki011, Natuzzi, neutrino, nisamBot, nuke92, OKT, OldKresoje, Orc, Panter, partyzan, peradetlić, Peruta, picknick, proka89, radza1, raptorsi, raster12, ruma, S-G, sevenino, Sone0883, Spinosa, sspp, stalja, stokssone, tanzanija, tomigun, vaci, varda, vazduh, VBoss, vidra1, vlahale, Zoran1959, zziko, 79693