Ko razume shvatiće

Ko razume shvatiće

offline
  • Walter Joseph Kovacs.
  • Pridružio: 22 Nov 2013
  • Poruke: 137
  • Gde živiš: Beograd.

U stvari, ovaj sam naslov dao jer bolji nisam smislio. Zanimljive slike mi stoje neko vreme na računaru, pa eto pogledajte. Cool



























I može neke ideje za naslov.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2455 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 10 sakrivenih i 2372 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Andrija357, Asparagus, AudioTehnica, Bo96, Boris.A, bozomotika, brandža84, brufen, bunker, Cigi, Colt D, crnirocko, darionis, Darko Jovanovic, Darth Malak, dekan.m, Dimitrise93, dj.ape, dolinalima, dozorni, dradex, dulleo, dunavzed, Electron, Flanker-G, Foxdie, Georgius, goran.vvv, igorkozar83, Jablan, jarovitt, Jose, Kajzer Soze, king111, Lep1na, Magarac, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, mileta4, misa2, MKK7, mnn2, muaddib, nenooo, nixos, nobutado, ObelixSRB, oddsock, OKT, Paklenica, pasko2025, Piani Jazzer, proka89, repac, savuni, Sevatar, Sirius, skvara, Srpska zauvjek, sspp, stalja, Stanlio, Tandrkalo, ujke, Velizar Laro, VladaKG1980, vlado_pg, vujv, W123, Yugol33, YugoSlav