Koja je ovo muzika ?

2

Koja je ovo muzika ?

Iskopirali su ovu pesmu i malo je promenili:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Evo pronadjem ovu pesmu i jako mi se svidela. Smile



Koja je ovo muzika tacnije iz kog je vremena i ako mozete da mi predlozite neke slicne.

Napisano: 30 Okt 2010 20:58

Pesma iz serije "Na tajnom zadatku" ("Cover up"), Bonnie Tyler. Inace serija iz osamdesetih godina.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 30 Okt 2010 21:03



Cool

Dopuna: 30 Okt 2010 22:00

Obrati paznju i na pesme ove tete. Ova teta kada zapeva, sve ide s'Bogom Bebee Dol .




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

@ Asharak
Dobro, svako ima svoj ukus.
Meni se iskreno ova pesma koju je autor bloga postavio, gadi.
Ono sto mi se svidja ne bih da postavljam da ne upropastim blog \m/ Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 763 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 5 sakrivenih i 685 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 6.5lapua, AleksSE, Apok, awathorn, Bokiboks, boromir, Bosnjo, bukefal, cemix, Cigi, coaa, d.arsenal321, dane007, Darko Jovanovic, darkojbn, debeli, djonsule, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, Duk011, gaga23, gagidjuric, Georgius, goxin, gregorxix, Igritelj, jon istvan, JOntra, Jose, kaskadija, kib, Konda, Kriglord, Laluvr, lord sir giga, MadMike, Mercury, Metanoja, miki69, milanpb, mkukoleca, mladen.zovko, N.e.m.a.nj.a., nikolakgbikola, nuke92, opt1, Oscar, ping15, Podljub, radza1, repac, RiV, ruma, sap, Semberija, Sharpshooter, Simulink11000, Sirius, sony771, suponik, Tvrtko I, v82, vaci, vensla, vidra boy, Vlada78, Vlado82, vladom6, Vojo06, Vrač, zeka013