Ljubav je sloboda...

1

Ljubav je sloboda...

offline
  • Daktilograf 21. veka
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 2766
  • Gde živiš: Apsurdistan



A oni u kavezu.

Ljubav je kad... Pitaj me sad... Kad znaš kada da pustiš sve i podješ dalje bez nje... smešak




Ali isto tako, ljubav je zakon koji priznajem... smešak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
kako je to lepo Milan opisao
"Ja sam oduvek spavao sa tvojim imenom...

Preduhitrio si me... Very Happy

Kerber-Kad ljubav izda


Parni valjak-Ljubavna


Kraljevski apartman-Za ljubav ne treba

opasan sam ja!

Ako ti tako kažeš... Smile

Ma ljubav je kad devojci das i sredinu palacinke Smile

Ella ::A oni u kavezu.
Opticka varka. Da su sami bila bi stvarna.







Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2613 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 2598 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, darkojbn, Ivan Gajic, Mane88, N.e.m.a.nj.a., Polifon, redstar72, saputnik plavetnila, scimitar19, shadower78, Shilok, Solunac na steroidima, Veselimalisa