MC Mladozenja i MC Mlada

3

MC Mladozenja i MC Mlada

A zasto mislite da jedna Srpkinja ne moze da izgleda ovako?

tetka_danuska ::gfactory ::juba ::ok, evo slike... godine nisu bitne




mada već znam ko je idealan mladoženja


jubo bre Smile ova jenna je expert na polju zabranjenografije Mr. Green ,bojim se da takve nema na MC-u... LOL

a ko je mladoženja? zbori!!! Smile

Bravo jubo,a ti mustro bečka otkud znaš da takve nema na M.C,samo će sigurno biti malo teže naći mladoženju,a kozna možda se i nađe smešak
Srki ,krenulo je,zagrejavanje LOL


OOO daa Smile Zagrljaj Laughing

Pitam se samo da li GTA jos uvek misli da je blog glup Mr. Green

@Danuška,
a....mustra bečka....je mustra bečka... Mr. Green

Ja prilažem još 2 ozbiljna kandidata a vi kako 'oćete... Mr. Green (imena se vide kad kliknete na slike Mr. Green Mr. Green )




E sad je Ron Jeremy na pravim mukama,ima konjkurenciju.... Mr. Green LOL

Ron Jeremy je na MC... ove dvojice nema tako da izbor nije težak Laughing

evo jedne fine dame za jednog finog momka na MC-ju





p.s. nadam se da se nece naljutiti ali njegov nik mi je prvi pao na pamet

juba ::Ron Jeremy je na MC... ove dvojice nema tako da izbor nije težak Laughing

evo jedne fine dame za jednog finog momka na MC-ju





p.s. nadam se da se nece naljutiti ali njegov nik mi je prvi pao na pamet


Pa nije ni ova tvoja sa MC-a...tako da moji kandidati ostaju u igri... Mr. Green

Baš ste svi neozbiljni,ovo je trebao da bude mlogo ozbiljan bloz(mislim blog) Mr. Green LOL

gfactory ::juba ::Ron Jeremy je na MC... ove dvojice nema tako da izbor nije težak Laughing

evo jedne fine dame za jednog finog momka na MC-ju





p.s. nadam se da se nece naljutiti ali njegov nik mi je prvi pao na pamet


Pa nije ni ova tvoja sa MC-a...tako da moji kandidati ostaju u igri... Mr. Green

Baš ste svi neozbiljni,ovo je trebao da bude mlogo ozbiljan bloz(mislim blog) Mr. Green LOL


Jesi li siguran u to sto zboris Mr. Green Very Happy

Hocu ja mladozenju... Very Happy ...


...

ili ja......







ili .(ja desno...)

ili..






...

danka- ::Hocu ja mladozenju... Very Happy ...


...

ili ja......







ili .(ja desno...)

ili..






...


Molimo recite rasu, br. godina, br. kg, boju kose, boju ociju, LOL Mr. Green

Blog vise nije glup vec je smesan LOL

GTA ::Blog vise nije glup vec je smesan LOL
Mora da se smejes ceo zivot pa ucestvujes u blogu LOL

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 767 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 4 sakrivenih i 718 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, 90SIN, Aleksa 3215, amaterSRB, Baždaranac, Bbbggg1979, bojanM84, BUDDAR70, cakija, Cigi, Comyymoc, Dorcolac, Duce, dushan, Dzoni2412, ekipo26, Feller, g_g, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, kutija11, ladro, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Markovic, marsovac 2, mkukoleca, Mzee, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Panter, Papadubi, repac, S2M, sap, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, tomigun, vargas, VekiJ, Veless, Vladimir90, Vlado82