Ma baš me ne voliš!

Ma baš me ne voliš!

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš



Novi Sad, 06. decembar 2007



Barabo jedna prepotopska...
Da dozivim i da mi neko pravi zazubice izvestajem sa svirke u mom rodnom gradu... Bruka...
Tnx., veoma mlogo!!!
Zagrljaj

Ma bas je volis!
I ako razmislis, sam taj osecaj je dovoljan da budes srecan... Zagrljaj

Ti si zao... I ja te mrzim... I gde nadje pesmu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

@neprilagodjena
Nije Peca zao devojcice, treba brideti tim osecanjima da bi se uspelo proniknuti, udahnuti to sve u sebe... Zivot je bogatiji od osmeha, ja volim i tu bol, i kada je moja bol. Kada prestanem da osecam znacu da sam zreo za Albera Kamija...

@Plav Medved
Prvo, fala na komplimentu, lepo je kad te neko svrstava u mladje nego sto jesi. Smile
A drugo, znam da nije zao a on zna sto sam to rekla... Wink

@neprilagodjena
NISI DEVOJCICA???!!!

By the way (hehehehe...), znam i ja... Jos od prvog vagoneta... Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4304 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 10 sakrivenih i 4209 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, Avalon015, bato_banjaluka, bbrasnjo3, Beria, Betty25, blue, bokicacar, Boris90, boromir, BOXRR, braca57, branko7, BSD, cemix, Cicumile, cikadeda, Colt D, comi_pfc, Comyymoc, crnirocko, croato, Dare, darkojbn, Despot1, dj.ape, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, elenemste, Flanker-G, Gheljda, Goga, Haris, hyla, Jeremiah, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, komenski, kozhedub, lord sir giga, luka35, Marko Marković, mexo, Mi lao shu, milanpb, Moldovan, nuke92, pein, pfc74, PITT, PO1974, pobeda, rakivan, RD84, Rogan33, royst33, samp1389, saputnik plavetnila, scimitar19, Semberija, shiro, Simulink11000, Siti2, SlaKoj, stefanmpurtic, suponik, synergia, Titan, Topaz9, troki1971, Tvrtko I, Ugljesa99, ujke, umpah-pah, uruk, vaci, Vlajman1957, vrlenija, Walkers, WELJKO, zillbg