Malo smeha....

Malo smeha....

offline
  • Dakky  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2008
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Indjija

Mislim da su svi bar čuli, a većina i pogledala video poznate hrvatske pevačice, Severine!!! Smile

Pa evo još jednog....malo drugačijeg....

Uživajte u smehu...!



Mislim da bi bilo smesnije da nisi sliku okacio kao thumbnail, vec kao link ka slici.
Ovako svi prvo pogledaju sliku, pa procitaju tekst.

E u potpuno si u pravu....hvala!
Eto, sad znam u budućnosti kako treba tako nešto slično uraditi...

Početnik sam...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1079 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 1001 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, aleph_one, Apok, BB, Belisarius, Bojan198527, bojan_t, bojank, bozonspeedlab, branko7, bukefal, Cirkon, cole77, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, Dorijan Grej, DrMrPr, Džekson, Gama, Glavonja049, Gogi do, goran.vvv, gost321, Grebostrek, ILGromovnik, Insan, Kriglord, kripo, kunktator, ljubo70, Major Tankosić, Marko Marković, Martin543, Milos ZA, Misterrno, MK10, Moldovan, Mrav Obrad, Ndsk, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nnovakis, Nobunaga, nuke92, ObelixSRB, Piani Jazzer, ping15, pisac12, precan, radza1, repac, Rupert, sap, sasics, Sevatar, Smiljkovich, Srle993, sslay, strn, Topaz9, troki1971, tubular, vazduh, vidra boy, ZetaMan, zokizemun, |_MeD_|, šumar bk2, 79693