Milutin Milankovic

2

Milutin Milankovic

Zato sto mi u nasem jeziku ne poznajemo to slovo.

A, tek kad vidim da neko kaze w0lim te, jubim te... kosa mi se digne na glawi. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1048 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 6 sakrivenih i 973 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 015, aleksmajstor, Apis Dr, Ba4e, Belac91, blatruc82, bobor, bojcistv, boromir, brufen, cenejac111, coaaco, CrveniSolaris, Dado78, darionis, darkkran, Despot Đurađ, djonsule, Djota1, doragan, dozorni, Drugsparrow, Duce, dukajov, fijufijukrozkapiju55, flavius89, Glavonja049, goran.vvv, Great White, howyesno, Jager715510, jalos, Još malo pa deda, koneks, Kruger, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MB120mm, mdp92, milan47, milenko crazy north, mishkooo, Mićko, Moldovan, nixos, Panter, Pavel Medved, Pururin, redakzver, S-G, sasa87, Sharpshooter, Sirius, Siti2, skvara, Sky diver 29, SpaDej, Srdjan46, sslay, sspp, stegonosa, stokssone, Teodorasim, Tvrtko I, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada1389, zokilivac