Nauka je malko uznapredovala

2

Nauka je malko uznapredovala

gfactory ::J sram te bilo,da znaš baš..
LOL LOL LOL LOL Mr. Green smešak a cuuuutiiiiii Cool

mrsForman ::
pa da nisam shvatila "svrhu ovog robota", stavila sam do znanja i u prvoj poruci..i iako je funkcionalno ili kako vec napredniji od sonijevog..moj prvi susret sa robotima pochinje sa soni'evim.. meni je soni'ev nekako , otkud znam.. unikat.. a i j*bote lepshi jeeeee.. vidi ga

Ali taj sony-ev robot mi mogao samo da sedne i place u onom kamenju. Sobzirom da pise da je sponzor DARPA onda se zna da je prevljen za vojne svrhe a ne da zabavlja decu sa plesanjem.

mrsForman ::pa da nisam shvatila "svrhu ovog robota", stavila sam do znanja i u prvoj poruci..i iako je funkcionalno ili kako vec napredniji od sonijevog..moj prvi susret sa robotima pochinje sa soni'evim.. meni je soni'ev nekako , otkud znam.. unikat.. a i j*bote lepshi jeeeee..

Bone Collector ,
ma šta deca znaju,pusti ih nek se igraju... Wink

gfactory ::ma šta deca znaju,pusti ih nek se igraju... Wink
e bre.. Evil or Very Mad

Dopuna: 09 Avg 2008 12:08

Bone Collector ::Ali taj sony-ev robot mi mogao samo da sedne i place u onom kamenju. Sobzirom da pise da je sponzor DARPA onda se zna da je prevljen za vojne svrhe a ne da zabavlja decu sa plesanjem.
okej.. hvala.. poshto ste se urotili i stavili mi do znanja, teshko da ne bi' ukapirala.

mrsForman,
niko se nešto specijalno nije urotio protiv tebe.Radi se samo o tome da ovde pričamo o tehničkim dostignućima,a ne o igračkama za decu...

Pozdrav Zagrljaj

Gledao sam o ovome na nekoj TV... U eksperimentima koriste desetine (možda i stotine) robota i navodno su ideju "ukrali" iz nekog SF filma.
Dok su emitovali reportažu o ovim robotima, puštali su inserte iz tog filma, a jedan od junaka pokušava da se sakrije u kadi punoj vode. Robot-tragač ga umalo nije zaobišao, ali ga je odao mali mjehurić zraka ili nešto slično.
Sve ovo se izgleda i radi za vojnu namjenu, pa me neće iznenaditi ako uskoro negdje počnu i da primjenjuju robote-pješadince. Čini mi se da su Izraelci već napravili neku vrstu minijaturnih letećih "pčela bombi" - eksperimentalno, naravno....

Sta reci sem AWESOME!
Samo jedno pitanje, ko upravlja ovim cudom i kako?

Shocked Shocked Shocked

@ Tanatos
Niko ne upravlja sa odrzavanjem ravnoteze, verovatno samo sa pravcem kretanja...

Ali nemam reci za robota...fenomenalno...

Da citiram Pecu:

Shocked Shocked Shocked

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 8 sakrivenih i 958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, avijacija, bakovaca, BB, belov, bigfoot, Bo96, bojan1234, bojank, boromir, Bubimir, C-Gun, cakija, cenejac111, cikadeda, Darko Jovanovic, darkojbn, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Feller, Flanker-G, flavius89, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HogarStrashni, iceburn, ikan, ivan1973, ivan_8282, jalos, Jecmendo, Jovan1983, koom0001, Koplje, kybonacci, Laluvr, lambituda, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, Milan 84, milenko crazy north, Milometer, mocnijogurt, moldway, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, Nepopravljivi, ObelixSRB, OKT, pein, peradetlić, pisac12, PITT, PlayerOne, Pururin, Radoslava, rajkoplje, rodoljub, sale76, Sevatar, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, Sone0883, stalja, synergia, tamno.nebo, The_new_Statesman, Timočka Divizija, tomo2, tubular, veljko82, Vilhelmus, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, Zorge, 787