|
Poslao: 17 Apr 2009 13:41
|
|
Ja posedujem isključivo pravo na ugradnju kablovske pa ko se odluči da kupi plac nek mi se javi za detalje
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 13:44
|
|
Ima li nebeski narod pravo prece kupovine? ne mislim na plac za kablovsku, nego na "zvezdano nebo nad nama".
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 14:03
|
|
Pa obilazak i nije potreban. Dovoljno je na RIJEC DA MI VJERUJETE.
Na koji sada nebeski narod mislis? Ima vise naroda koji sebe smatraju nebeskim.
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 14:11
|
|
grbe ::Na koji sada nebeski narod mislis? Ima vise naroda koji sebe smatraju nebeskim.
Stvarno ih ima vise :>Jaka konkurencija. Cena bi onda morala da padne.
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 14:13
|
|
Nemoj sada da vezemo duhovnost i biznis. Onaj ko plati plac dostize visine koje mi nikada necemo doseci. Mislim u fizickom i materijalnom a ne duhovnom smislu.
Tako da je cijena ista za sve.
Nego ima li zainteresovanih?
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 14:22
|
|
grbe ::Pa obilazak i nije potreban. Dovoljno je na RIJEC DA MI VJERUJETE.
Dok ne vidim ne pristajem...
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 14:33
|
|
A kada preko malih ekrana obecavaju ovo ili ono, njima mozemo vjerovati. A kada grbe kaze, onda mu se ne vjeruje. Smrc
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 15:10
|
|
Ja ti izdam setifikat. Sa njime mozes da se slikas. Mozes i pred fotoreporterima da se slikas i pokazujes narodu preko omiljenih casopisa da posjedujes nesto izvan horizonta.
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2009 16:57
|
|
Evo ako ne veruješ čoveku veruj slici - Britni na svom placu a tvoj je odma pored
Moji kod nje već ugradjuju kablovsku pa ti vidi...
|
|