O meni

O meni

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2007
  • Poruke: 17
  • Gde živiš: u CPU

Rodzen sam u Zajecaru 1996.god.Moj otac je dip.ing.elektronike i radi u Telekomu Srbije,a deda mi je bio programer u SFRJ.Jos kao mali imao sam interesovanje za matematiku,do sad i uvek ja sam u mom gradu(ili Timockoj Krajni)najbolji matematicar od sve dece starije do 6.razreda.U cetvrtom razredu mnogo me je zanimalo programerstvo.Od tada ja ucim da programiram.Danas petljam nesto u VB,pa od toga nastane dobar program,na primer:program za mnozenje dva broja sa cool pozadinom.
Osim sto znam nesto malo da programiram,razumen se u HTML,zahvaljujuci Zoni-jevom pocetnickom kursu ja danas pravim dobar HTML(steta sto od mnogih nijedan nije postavljen na server).Tako sam napravio sajt mojoj skoli,ali mi ga je direktor uzeo i rekao da maloletnici ne prave web dizajn.Moji roditelji nista nisu preduzeli.Kada su zakacili moj sajt na serv. ja sam hteo da napravim spam na forumu Krstarica.Onda su mi banovali IP adresu.Danas sam(do sad Turista)u forumu MyCity.Jedino sto sam izvukao sa Krstarice je moj avatar.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4895 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 4875 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, bigfoot, drimer, Joint Chief, lcc, mainstream, maksi007, mile.ilic75, Milos82, Petar888, ruger357, scimitar19, Shilok, shiro, Stefan M, Titan, tooooom, UAV operator, zlaya011