Ona...

1

Ona...

offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307
















Ona puni osamnaest
godina u junu
ne zna sta da radi
kada položi maturski ispit
ljudi su vrlo zlobni
dok gledaju njene grudi
ljudi u zlobni
dok gledaju njen ten

ona se budi...

celoga života
nečim joj pune glavu
lutkice,krpice,suknjice
su stvari za devojčice
igrati lastiš
on nikad nije znala
skuvati ručak
nikad nije bila njena stvar

ona se budi...

ona nema nikoga
da joj kaže ti si moja
ti si moja
ti si moja...

ljudi se čude
zar ona ume da misli
ljudi se čude
zar ona sme da zna
ljudi su vrlo zlobni
dok gledaju njene grudi
ljudi u zlobni
dok gledaju njen ten

ona se budi...

ona nema nikoga
da joj kaže ti si moja
ti si moja
ti si moja...

Ekv




Osamnaest

Tek jedan i po sat traje ovaj dan
i ja stvarno ne želim da pišem
o tebi , o tome da ne voliš kad ti
kažu ''ova''
ne želim da nastavim dalje,
ali ti hodaj uzdignute glave,
jer vediš više od
drugih, shvati to, svaki čovek je tvoj,
rođena u sebi,
ne idi napolje ne primaj unutra da
se ne bi promenila, ne
odustaj, živi,
smrt ne vodi ničemu,
na vreme sam shvatio, nikad nije kasno,
ispavi greške,smrt će da sačeka,
naćiće drugog, ona i onako tebe
ne želi, samoubistvo je ekstreman način izlaska iz problema,
tek posle nje ćeš videti koliko
te
ljudi voli, dok dok budu
bacali grumenje mokre
zemlje tvoje boje očiju
na belu
površinu, i posle toga će
neko
doći i na svežu gomilu
staviti
crveni pupoljak ruže bez trnja,
koji će tu zauvek ostati i
nikada
neceuvenuti, taj neko će se večno sećati
tvojih 18 godina
koje ti nisi volela.


posveceno...

@kindergirl:
neverovatno!

A sad - ona:







Dopuna: 11 Feb 2007 13:44

Nego, ovu sam tražio..:



Završila se igra:

vatra početka,

slast i tajanstvo tvog prvog grijeha;

gotovo je.

To nije više ni veselje ni slatka dosada.

Ti, mala moja,

ženska sa žura, flićko, džepna damo,

nasmijana i onesviještena ljubavnice,

moje dijete i moja majko -

postala si neizreciva,

a počelo je beznačajno:

zatekao sam se kako ti telefoniram

u ljepoti večernje kiše,

koja je samo provalija nada mnom

i potreba da te dotaknem,

i tvoja usta.

Pokućstvo, topli namještaj mojih starih ljubavi

osipa se.

Zatekao sam se u nježnosti koja je već spavala,

u riječima koje su mi pripadale,

ali me nisu mogle naći.

Ti si postala moja obrana,

dobrovoljno proganstvo,

pobjeda nada mnom, moja muka,

ljubomora na život,

moja mrtva sestra uspavana u velikim ružama,

nemoguća zemlja, potrebno tijelo,

moja ruka i glava.

I zagrljaj u kojem sam se jučer igrao,

sada me obuhvaća ovdje, daleko i zauvijek -

u svim uglovima mog života.

Postaješ bezimena, nepoznata i smrtonosna,

moj život i spas od života -

moja ljubav.

A.Dedic


Girls are like
apples on trees. The best
ones are at the top of the tree.
The boys don't want to reach for
the good ones because they are afraid
of falling and getting hurt. Instead, they
just get the rotten apples from the ground
that aren't as good, but easy. So the apples
at the top think something is wrong with
them, when in reality, they're amazing.
They just have to wait for the right
boy to come along, the one
who's brave enough

to climb
all the way
to the top
of the tree.

wow, wepo smešak
ma devojke nisu kao jabuke, fta ti je...
jabuke su nepomicne i neme.
devojke ipak biraju kome ce da dopuste da ih ubere Wink





Ona...

Sedni...
Ne tu...
Preko puta...
Moram te videti...
Ne prekidaj me...

Suti...
Pusti me da ti kazem...
Ono sto sam vec trebala reci...


I.T.











....Jednom u životu dat ću da me zarobi muškarac hladnog stiska i čeličnog pogleda...
N.N.

life ::....Jednom u životu dat ću da me zarobi muškarac hladnog stiska i čeličnog pogleda...
N.N.


-> Azra: Duboko u Tebi

"duboko u tebi
mozhda sam ostavio trag svjetla
u noc'i izmedju zidova
ni svi dobri ljudi
ni svi oni koje znash
ni bijeg od samoce
u koju se povlachish
(kada provali ochaj)
jedva da su dovoljni
pred surovom snagom
krajnjom i konachnom

duboko u tebi
strasti slamaju
i ono shto je preostalo
i ono shto ne postoji
chezhnju za smrc'u
zhelju za opstankom
zhudnju za slobodom
i volju da se poklonish sudbini
kao na dlanu

duboko u tebi
tisuc'e doboshara
fanfare iz daljine
zastave na pola koplja
koga oplakujesh, ljubavi moja?
crno znamenje na licu svog dragog
sjetu u rijechima

jednom u zhivotu
dat cu da me zarobi
mushkarac hladnog stiska
i chelichnog pogleda"

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1370 korisnika na forumu :: 127 registrovanih, 16 sakrivenih i 1227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, AirSremac, amaterSRB, annon, Arsenije, bankulen, Ben Roj, bestguarder, bobo85, Borski1977, Bozjidar87, brandža84, Bubili, Bubimir, C-Gun, carinko, cenejac111, Coabelgrade, comi_pfc, Comyymoc, crnogorac, DaliborVukadinovic, Denaya, Dimitrise93, dj.ape, dolinalima, Dorcolac, draganca, Dukelander, dule10savic, Duschi, Electron, esko_hz, Feller, Flanker-G, Frunze, Georgius, Giskard, GORDI, Goxy1, helen1, Helket, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jomini, Jozo74, kenny74, kinderpingvin, komenski, Kredit, kreker, larb_11, lcc, Lucky 6, luka35, Macalone, Malahit, Man1ac021, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, MegaVLAdaR, MGBRBG, mgolub, Miki01, milanpb, Miler88, Milun24, miodrag, miso2709, mixkax, mladen.zovko, Moldovan, moldway, Morava71, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nenomir, neutrino, NeutrinoSRB, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, Papadubi, Parker, pein, Piani Jazzer, Pilence, Posmatrac77OKB, procesor, promajauglavi, Ray1973, Redred, Romibrat, S-G, Sale0501, Samo gledam, sap, shadower78, Shinobi, sifogiannis, skok, starlights, Stefan M, stegonosa, Stoorb, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Titan, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vobo, Voice1, zajcev1, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Žrnov, šumar bk2