Osvrt na tranzicioni moral

Osvrt na tranzicioni moral

offline
  • Duška
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: Novi Sad

Omnia vincit amor, sed nummus vincit amorem.

Ljubav sve pobedjuje, ali novac pobedjuje (i) ljubav.

Non omne, quod licet, honestum est.

Nije pošteno sve što je dopušteno.

Pošto se nalazimo u specifičnom periodu naših života u našoj državi, gde su vrednosti prilično pomerene, a moralna skala veoma niska, kažite molim vas šta mislite o ove dve dictae , i da li se one mogu primeniti u našem društvu, odnosno da li važe u našem društvu.

Carpe diem quam minimum credula postero.

Deviza našeg društva je "Para vrti tamo gde burgija neće"...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 681 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 3 sakrivenih i 644 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, bojan.djukic01, Botovac, branko7, Dimitrise93, djboj, dragon986, Drug pukovnik, ekser222, elenemste, goxin, ikan, ivan1973, LeGrandCharles, MB120mm, mcgunner, Milos ZA, MrNo, oddsock, Oluj2.1, operniki, Oscar, Parker2, Recce, riva, stegonosa, stug, suton, vandrej, Vlad000, W123, zdrebac