Otvoren forum za modu

Otvoren forum za modu

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 1061

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je MyCity dobio nov forum, forum za modu Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Forum će obuhvatati teme vezane za sve što čini jedan modni stil (odeća, obuća, frizura, make up, nakit…), teme vezane za modna dešavanja i događaje, trendove…

vidjeli smo Smile

meni prvo što je palo na pamet je ovo Mr. Green

Uze mi rec iz usta chepeca!Ziveo mi sto godina!

MyCity uredništvo ::Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je MyCity dobio nov forum, forum za modu Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jeeeeeeee Mr. Green


Chepeca majstor Smile

moze i ovo

evo mog predloga

xtra stvar!

smešak

ja vetj se raspisala..

Embarassed

Odlično! Falila je moda.

Napisano: 24 Feb 2016 13:05

moda je cool

Dopuna: 24 Feb 2016 13:06

moda je zabavna

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2824 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 2814 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Bo96, Deki Duga Devetka, hyla, lcc, maksi007, Marko Marković, Milos82, Otto Grunf, shaja1