Promena pola

8

Promena pola

Idea Opljackala banku. U 47.satu.

smuvao bih neku romannistkinju a zatim slavistkinju...............

Da sam zensko,pokusao bi da dodjem do odgovra zasto mi svaka devojka kaze da sam djubre i gad,jer sad stvarno ne mogu da shvatim,a ostatak od tih 48h bi bio kurva i jebao se sa svima i jos bi mi placali za to Very Happy e to je posao Very Happy i naravno da bi se igrao sa sisama pred ogledalom Smile

Dopuna: 07 Jul 2007 9:57

I da,naravno,pokusao bi da shvatim sta je toliko zanimljivo provesti CITAV DAN u shopingu....... provesti 2h u jednoj istoj prodavnici je KATASTROFA Shocked

Citat:Idea Opljackala banku. U 47.satu.

Ti si ovde izgleda najpametnija Bebee Dol Mr. Green

Tice ::Sta biste radili kada bi mogli da promenite pol na 48 sati (posto jedan dan nije dovoljan)?
Za muskarce:
Da li bi proveli celi dan u kupatilu igrajuci se grudima? Ili jurili k'o muva bez glave, od muskarca do muskarca, da proverite kakav je osecaj zenama u sexu, ili sta god vec?
Za zene:
Da li bi proveli dan masturbirajuci? (da provalite zasto to muskarci rade, mozda i ukapirate opsednutost muskaraca grudima) ili bi se POTRUDILE (i vidite koliko to nije lako) da smuvate neku, pa i vi da proverite kakav je osecaj muskarcima u sexu, ili sta god vec?


Ne bi menjala pol to je za psihicki bolesne osobe koje sebe sa svim prirodnim delovima(a ne vestackim) nikada nece upoznati. Wink

Jana ::@tice
pa valjda je u tome i poenta, da ja bijem ne mene da biju! Very Happy

E j**eš masovnu tuču ako i tebe ne zveknu bar koji put samo da nisu u pitanju štangla, palica ili cigla. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1218 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 7 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, Comyymoc, Deki Duga Devetka, dendrit86, Doc, drimer, Electron, goran.vvv, goxin, GveX, HogarStrashni, indja, IQ116, Jester, Kibice, kibihrchak, kutija11, ladro, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, MILO-VAN, Milometer, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Orc, Pekman, Polifon, precan, ruma, sap, Semberija, skok, uruk, vaci, Vanderx, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, yip314, yufighter, zemljanin