Prvi poljubac;)

2

Prvi poljubac;)

Napisano: 16 Apr 2010 3:03

Bio bezveze, nije mi se svidjalo uopste. I nisam ja bio kriv.
A posle sam jako voleo tu curu ali je prvi poljubac bio katastrofa.
Eto - reko sam.

Dopuna: 16 Apr 2010 3:05

I da kazem jos nesto.
Prvi poljubac sa svakom novom devojkom je nesto posebno.
I svaki taj je bio super. Samo onaj bas prvi nije valjao.

Anonimni_lik ::pa ne razumem jeste li zajedno u vezi ili ne?

Ne mii:D on ne zna niti zelim da mu kazem jer se ponio kao budala,pa samo cekam da prodje OSmile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 819 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 741 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Apok, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, Borkanović, boromir, borya90, branko7, C-Gun, Colt D, darionis, Deki Duga Devetka, dragoljub11987, drimer, dule10savic, Electron, Fructo, g_g, goxin, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kobrim, Kontrausluga, kunktator, Laluvr, laurusri, LjubisaR, Lucije Kvint, M74AB3, Macalone, Marko Marković, maxim_von_burdengate, milanpb, mile.ilic75, Miler88, milos97, mrmjtvc, Nemanja.M, nerislav2025, nobutado, Nomica, nuke92, OKT, Paklenica, peradetlić, Pohovani_00, radoznao, sap, sasovsky, Siti2, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, yufighter, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak, Zoran1959