Shpanska serija!

1

Shpanska serija!

offline
  • Pridružio: 11 Nov 2005
  • Poruke: 149
  • Gde živiš: Loznica

Imam mali problem i vishe ne znam odakle da pochnem! Neutral
Ovako! Upoznala sam jednog extra lika i naravno malo sam se zagrejala! Sve je to bilo lepo dok nisam odluchila to da kazem mojoj naj dr.koja me je inache sa njim upoznala. Kada sam doshla kod nje nash razgovor je sledio ovako:"jao imam nesto da it kazem" a ona ce "i ja tebi", i naravno ja prvo pustim nju da mi kaze shta ima! E a ona ce meni "Palim se na "dotichni" ali ono bash!"!!!!! Shocked

Ja u komu! nemogu da joj kazem i meni !!! Shocked

Poshto ona ima dechka kojeg inache mnogo voli, a ja uporno pokushavam da ih razdvojim jer su rodjaci, ovog lika bez obzira na mene pokusavam da skroz uvuchem ortakinji pod kozu!Mislim Kad se vec pali na njega mozda i moze tu nesto da se iskombinuje? Bebee Dol

I sad verujem da ce mnogi reci da sam luda, ali ja moram da je izvuchem iz tog sranja jer je mogo volim Zagrljaj i plasim se da njen cale ne sazna! Confused

Da li neko zna na koji nachin mogu da joj pomogniem, bez obzira na mene i moja osecanja, jer zrtvovacu sve samo da uradim nashto pametno!



a meni nije jasno kako je tvojoj sestri njen decko rodjak?!prvo bi to trebala da sredi ...bas je cudno sto se uopste i upustila u vezu sa svojim rodjakom....

Ne mogu da verujem, kakav topik!
Samo su nam i incestoidne stvari nedostajale. Ne znam sta bi rekao. Za svaki drugi problem bih mogao da dam savet ali ovo je malo previse i za mene shinko!
Upozori ih na genetske bolesti koje nastaju mesanjem slicnih gena. Treba da je genetska grupa ipak bogatija (raznovrsnija) da bi zmanjili rizik od ozboljnijih bolesti ako ce mozda i decu da prave.
Da nije tvoja prijateljica Slovakinja kojim slucajem?

veoma tesko pitanje....
..ali ako ti je baaas stalo do te drugarice, mislim do njinog raskida sa rodjakom, mislim da bibio najlaski naci da se to uradi ako bi se ona smuvala sa tim deckom koji vam se svidja...
ako si spremna da zrtvujes toliko....

..mada naravno pokusaj sa jednom dugakom pricom sa njom kako to nije uredu....(malo pocni da vices...jedan samar da joj izbijes gluposti iz glave i eto Smile)...samo joj skreni paznju koliko to nije uredu...i sta bi bilo kada bi se saznalo....pa ukapirace sama valjda

neverovatno...
zaista spanska serija..

postujem tvoju zelju i spremnost da se zrtvujes za drugaricu..ali nije sve to tako jednostavno. hm... ipak, pocetna ideja nije losa.
mada...ma nista meni ovde nije jasno...
mozes li malo da pojasnis situaciju... to sa rodjakom..

good luck u svakom slucaju

Nije toliko pitanje da li ces joj prepustiti decka koji se i tebi i njoj dopao ( moze ona da se smuva s njim ali i ne mora, ili ako se smuva, da to bude na par dana, pa da se vrati svom bivsem momku), koliko je pitanje te veze tvoje drugarice i njenog rodjaka. Lako resivo- ako ces da biras izmedju dva zla, biraj manje- i to tako sto ces upozoriti roditelje tvoje drugarice da je u vezi s bratom, ili vec sta joj dodje taj rodjak. Ostalo bi morala porodica da resi ( dakle, tu idu razgovori o svim negativnim posledicama koje proizilaze iz takvih veza). Necemo pisati sada o genetskim , socioloskim i ostalim faktorima zbog kojih je to pogubno. Pisacu o onome sto tebe moze najgore da pogodi a to je da te zbog takvog postupka drugarica odbaci. Tu postoji caka- pokusaj da tako ucinis, da ona nikada ne sazna ko je "dojavio" njenim roditeljima sta se desava njima iza ledja. Ukoliko je volis koliko kazes, to ces uciniti. Ukoliko njeni takvu vezu odobre, ti tu vise nemas sta, ucinila si sve sto je bilo u tvojoj moci. To "provodadzisanje" i odricanje je po meni pomalo naivno jer...

Niko ne moze da natera nekoga da voli nekoga, pa tako i tvoj pokusaj da drugaricu bacis u narucje momku ne znam da li ce da urodi plodom, plus da kazem- valjda se i taj momak nesto pita, ili je on mozda marioneta, pa cete ga presaltati na koji vam kolosek odgovara.

Dakle, to je u najkracim crtama ono sto ti ja preporucujem za start da uradis.

Jasmina, u potpunosti se slazem sa tobom! Samo da tvoja drugarica ne sazna odakle su roditelji saznali! Ipak je ovde najveci problem njena veza sa rodjakom i to treba ostaviti i resiti u krugu porodice.

ja se ne slazem sa jasminom...neke stvari treba da ostanu privatne.
jer ne mozes da znas kako ce njeni roditelji odreagovati i u kakvom je ona odnosu sa njima...

ako je u tinejdzerskim gdinama...verovatno da je to prolazna faza, nista sto malo vremena, i distance od tog lika nece resiti...
....verujem da ona nije sama izabrala da gaji bilo kakava osecanja prema rodjacima...da su malo hormoni proradili...

sad ako je starija...trebala bi da shvati da nije u redu to sto radi, odlazak kod psihologa bi mozda pomogao, ako je svesna svog problema.

..mozda i ako popricas sa njenim deckom nasamo, mozda pomogne. rekla si da bi bilo gadno ako bi njen otac saznao, pa bilo bi 10x gadnije po njega jer ipak je on musko...

..to je moje misljenje, ali na kraju krajeva ti znas najbolje u kakvoj si situaciji, i moraces sama da doneses odluku da li ces se i kako umesati...

..a koliko godina ima ona a koliko njen decko? predpostavljam da je dosta stariji od nje...

bas uzasna situacija , mada i ja poznajem jedan takav par, relativno blisko srodstvo 9njena baba i njegove deda rodjeni brat i sestra) a njihova veza traje vec godinama.
Roditelji sve pokusavali, ali ne ide....sta reci Sad
Sto se tvoje situacije tice, sve zavisi od toga koliko ti ta devojka znaci, a posto to ocigledno mnogo znaci nastavi sa pokusajima da skontas nju i ovog momak koji vam se obema svidja.
Nadam se da mozes da ga zaboravis Smile ipak je to drugarstvo, a drug je bitniji od svakog momka Smile

Oni su 4-ti rodjaci i to nisu znali dok se nisu smuvali!

Ona je,iskreno da vam kazem, bila od onih devojaka koja je maksimalno maltretirala momke i imala ih je dosta (mozda i previshe), ali ni prema kome nije gaila bilo kakva osecanja! Dok se naravno nije pojavio on! Njen rodjak!Sve njene veze trajale su do 14 dana maximum!A ova traje vec oko 3 meseca!

Ona ima 16. a on 18. god!

Bili su u vezi i njena majka je znala, misleci da ce je to proci kao i svaki drugi put, medjutim kada je saznala kako se odvija situacija zapretila je da ce je reci ocu, koji ako sazna izbacice je na ulicu! Sada su u tajnoj vezi!

Njen otac je inache veoma COOl chovek, i sve joj dopushta, ali ovo bogami ne!

I, ne, nije Slovakinja, shto?

Ovaj dechko (shto nam se obema svidja) se strahovito lozi na nju, tako da je on najmanji problem!

Ja sa njenim momkon ne smen prichati, jer ce joj on sve reci (a i uostalom dechko je krupan, i plashim se njegove reakcije kada mu kazem nameru!!!)

S njom sam prichala 100 puta ali ona nadje suprotno mishljenje kod nashe zajedniche naj ortakinje! relativno sam joj sve rekla! I rekla sam da smatram bolesno ako bude imala sexualne odnose sa njim! I zapretila da ako do toga dodje da sa njom progovoriti necu (a mnogo strahujem da do toga ne dodje)!

Znamo se sedam godina, ne mozemo jedna baz druge, i stvarno neznam shta da radim!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1533 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 8 sakrivenih i 1435 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Goxy1, Great White, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, konstruktor, Kototamopeva, kreker, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, lord sir giga, markolopin, mean_machine, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, mm1811, Moldovan, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, ping15, pirke96, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, vidra boy, VJ, Zoran1959, Zorge, 1324