Sonata Arctica

3

Sonata Arctica

Vidim ja da ovde nema bas pametno nesto da se procita. Ako vam Sonata ne odgovara, ne znam ko bi trebalo, neki black metal bend mozda?!
Sonata Arctica je odlican bend!!! Ovo sve pisem jer su mi oni, pored HammerFall-a, omiljeni metal bend, ali i zato sto stvarno jesu odlicni i nisu SHIT, kao sto je neki pametnjakovic napisao. :/

Sad su losiji nego pre... Sad otisao je gitarista Jani Liimatainen ( [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ) a sa novim albumom nisam odusevljen Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 6 sakrivenih i 970 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Apok, BB, Belisarius, Bojan198527, bojan_t, bojank, bozonspeedlab, branko7, bukefal, Cirkon, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, Dorijan Grej, Džekson, ElGenius, Gama, Glavonja049, Gogi do, gost321, Grebostrek, ILGromovnik, Jonbonjovi, kripo, kunktator, ljubo70, Major Tankosić, Marko Marković, Martin543, milenko crazy north, Milos ZA, Misterrno, MK10, Moldovan, Ndsk, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nnovakis, nuke92, ObelixSRB, pein, Petjan, Piani Jazzer, ping15, pisac12, precan, radza1, repac, rovac, Rupert, S94, sap, Smiljkovich, Srle993, svnedelja, troki1971, tubular, vazduh, vidra boy, Vlad000, ZetaMan, zokizemun, šumar bk2, 79693