Sta biste uradili osobi iznad?

9

Sta biste uradili osobi iznad?

osobu iznad ne poznam.... ali bi joj porucio da se potrudi da malo manje bude baksuz ha ha ha!

Kick... Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 10 sakrivenih i 819 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksej, Andrija357, bavar357, bbrasnjo3, boj.an, bojankrstc, bokicacar, boromir, brandža84, Cicumile, cifra, Ciri1994, Cirkon, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, desmeki, DezurniOperativni, djuradj, draganca, drale12, El-Komadante, Giskard, goxin, ikan, Ikica977, IpMan, Ivan Germanovic, Jaz, jeen yuhs, Kajzer Soze, Kenanjoz, kingkong1947, konstruktor, Kurgan, laurusri, lcc, Lotus, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mercedesamg, Milan 84, Milometer, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, Neutral, Oscar2, Parker, pein, ping15, pisac12, pobeda, Prašinar, procesor, proka89, RJ, royst33, Sirius, Smiljkovich, suton, tanakadzo, Tanasko95, TangoSix, Tas011, The Boss, tmanda323, tritonus, Trpe Grozni, Ugljesa99, vaci, Valter071, Vasilije Budović, VBoss, veljkovicdani, vidra boy, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, vobo, Vrač, wolverined4, zeka013, zgoljo, zokizemun, 79693