Stari tv

Stari tv

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2008
  • Poruke: 9

Da li ima neko ideju sta da radim sa starim televizorom.
U pitanju je EI color 6673 model,koji delimicno radi.
Ne isplati se popravljati a zao mi je da ga bacim u kontejner



Napravi akvarijum od njega Smile

Citas mi misli goust Wink

Stavi cvece u njega Very Happy

baci ga xD
ma,ukrasi ga za novu godinu xD

Ubaci kornjacu pa gledaj kako prelazi sa jednog kraja na drugi a to ce trajati 20 danaa hahahah....

Ipak ga poravi i gledaj skupstinu!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1376 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 6 sakrivenih i 1304 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, A.R.Chafee.Jr., Ailton, Ba4e, bankulen, berste23, blankspace, bobo85, Bojan198527, BORUTUS, Boskovic, cakija, Cicumile, Cirkon, Clouseau, cuvarkuca, Dekanovic, deLacy, djuradj, Don, Draganeli, duro1990duro, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Gligo01, Hardenberg, ivica976, Kalaura, Kapetan Hadok, kinderpingvin, kozhedub, kybonacci, lanishtefm, Lieutenant, M855, Magarac, MaksicZoran, Milan A. Nikolic, Mitrast, Mićko, mnn2, Mostarac1977, neutrino, Niki2024, nixos, Nole, Pale2025, ping15, Prometeus, radza1, repac, rovac, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, singa, Solunac na steroidima, stegonosa, StrahinjicOgnjen, tomo2, vaso1, vathra, VekiJ, Vlada78, Walter Kurtz, YugoSlav