Koju seriju vise volite?
-
- The X Files
-
90% [40]
-
- Taken
-
9% [4]
- Ukupno glasova : 44
|
|
Poslao: 05 Apr 2005 20:11
|
|
Jasna88 ::Jes bas bas..
Ne znam dal ides na posao ili u skoluy kao ja,all veruj mi da je kasno
Mada gledALA sam juce i bas mi se dopalo (jes malo scary al never mind..) i jedva cekam danasnju epizodu!
ako ti se ona juce svidela cekaj par meseci da vidish one posle malo razrazdjenije...
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Apr 2005 22:01
|
|
Ma sta je to sat vremena spavnje manje-vise...Za x-files ne zalim. Inace malo mi se promenio nacin gledanja. Ranije sam bio zaljubljen u Skali, ali sad sam se oladio pa nemam tu emociju...Ali serija je svakako jako dobra!
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2005 14:38
|
|
Хехехе,ја сам досије х гледао још као клинац и тада сам био залјубљен у Скали. Додуше,могла би и сад да прође .lol
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2005 22:57
|
|
Sto se mene tice X FIles je kultna serija i gledao sam je vise puta.Taken,pa sta ja znam,odgledao sam par epizoda ali mi posle X Files nije to to.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Apr 2005 00:54
|
|
Scully ::THE X-FILES!!!
Posetite moj sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Hocu komentare!!!
detaljan sajt nema shta lepo lepo
|
|
|
|