The X Files vs. Taken

4

The X Files vs. Taken

Koju seriju vise volite?

  • The X Files
    90% [40]
  • Taken
    9% [4]
  • Ukupno glasova : 44

Jasna88 ::Jes bas bas..
Ne znam dal ides na posao ili u skoluy kao ja,all veruj mi da je kasno
Mada gledALA sam juce i bas mi se dopalo (jes malo scary al never mind..) i jedva cekam danasnju epizodu!

ako ti se ona juce svidela cekaj par meseci da vidish one posle malo razrazdjenije...

ma nije kasno za dosije x ipak to i treba da se gleda posle ponoci Very Happy

Ma sta je to sat vremena spavnje manje-vise...Za x-files ne zalim. Inace malo mi se promenio nacin gledanja. Ranije sam bio zaljubljen u Skali, ali sad sam se oladio pa nemam tu emociju...Ali serija je svakako jako dobra!

Хехехе,ја сам досије х гледао још као клинац и тада сам био залјубљен у Скали.Smile Додуше,могла би и сад да прође .lol

Sto se mene tice X FIles je kultna serija i gledao sam je vise puta.Taken,pa sta ja znam,odgledao sam par epizoda ali mi posle X Files nije to to.

X-Files naravno!! Iako imam skoro sve epizode vec snimljene na video kasetama, ja opet gledam sad u 12 kad stignem... hehehe.... bas sam pacijent! Wink Razz

Kat ::X-Files naravno!! Iako imam skoro sve epizode vec snimljene na video kasetama, ja opet gledam sad u 12 kad stignem... hehehe.... bas sam pacijent! Wink Razz



Ti pacijent?Shta ja za sebe da kazhem onda?
Sve sam epizode kad su davali X Files na pinku gledao po dva puta i premijerno i reprizno znam sve epizode napamet i sada opet gledam i ne propushtam..

THE X-FILES!!!

Posetite moj sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ! Hocu komentare!!! Smile

Scully ::THE X-FILES!!!

Posetite moj sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Hocu komentare!!! Smile

detaljan sajt nema shta Smile lepo lepo

stvarno je dobar sajt Very Happy TNX

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1042 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 2 sakrivenih i 1024 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, ArchaBasha, bigfoot, bolimejoli, ghoost, goran.vvv, Inner-Cell, Jozo74, K a s p e r, kybonacci, Lino, Milan Miscevic, Neutral-M, Raso75, ruma, Srki98