To se zove ljubav :)

3

To se zove ljubav :)

Pecooo, ja sam vec ocekivala snimke sa koncerta iz NS... ali se razocarah... Sad A nisam mogla da odem sinoc...

Polako, bice snimaka sa koncerta.
Do tada, ima nekih slika na njihovom sajtu Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7289 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 7279 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, djordjemiklusev, Ezbuck, JOntra, Mrav Obrad, nenad81, Otto Grunf, Saša31LPB, Slingshot, Zastava