Travian

6

Travian

argonaut1 ::Igrao sam u to vreme , prosli server ba1 zavrsio sam kao deveti.

Oprezno s travianom nadam se da nisam mnogo zakasnio sa savetom:)SmileSmile


Nisi, sad bot uglavnom igra umesto mene, ali na jednom stranom serveru. Mr. Green Mr. Green

Nas server igram ja, pomalo.

Pamet u glavu i srecno:)SmileSmile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1130 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 2 sakrivenih i 1109 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arahne, dj.ape, GrammaticalAnalysis, Helket, istina, J - 6, Kozara1, Magarac, MB120mm, Mićko, partyzan, Radula, rikirubio, Shilok, Sićko, Srna, stalja, Vlado82, Zastava