Uzivanje bez razmisljanja (2)

Uzivanje bez razmisljanja (2)

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Nastavicu sa postavljenjem klasicnih melodija koje su, po meni, vecne.

Johannes Brahms - Hungarian Dance No. 5 (g-moll)



Moskovac, I love it! (mada mi fali magyar hegedu Wink
http://www.youtube.com/watch?v=IG05yLlt_FA

Pogodio si me u živac... Brahms je meni jedan od favorita..!
Wink

smešak
inache, (moj fav) melodija iz Igre br. 1 ......... (i to klavir 4 ruke ili chitav orkestar... inache nije to to...)

@Tamtitam

Yehudi je odsvirao sjajno, ali mi se vise svidja ova verzija na klaviru, dinamika mi je bolja.

Al gde bre madjarska dusa bez violine Wink
Jao, starovala ja proslog leta neke svirace iz Madjarske na ulici, violina, citera, sve uredno a siroti su se bas trudili upravo oko Bramsa. Uprkos shkripanju, junackom srcu nije bilo lako ... tuga je to Sad

... mani, posle je bilo bezanije ... srecom pa poznajem tajne prolaze kroz robne kuce.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6968 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 5 sakrivenih i 6872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex71, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, Baždaranac, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, Džekson, Electron, fireball021, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, jodzula, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, LostInSpaceandTime, Marko Marković, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Pururin, rodoljub, rovac, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, skvara, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107