Više međusobnog druženja

2

Više međusobnog druženja

Napisano: 11 Maj 2011 13:27

tetka_danuska ::Samo mi još ti profili fale pa mogu da se selim iz kuće il će mi ovaj moj životni saputnik (sad će bidne 37god.)zavrnuti osigurač.

Samo mi još ti profili fale pa da se odreknem života.
- svoj fb nemam
- Twitter nemam
- Myspace nemam
-Skype kao da nemam
- Google Talk i ne znam šta je.

No, kod mene vlada kameno doba...opcija je , u svakom slučaju korisna, onima koji sve to imaju i koji nisu osobenjaci k`o ja i vole da se druže. Ziveli

Dopuna: 11 Maj 2011 13:29

mcrule ::djura-san ::Kontam ja to ali šta ako neko želi da unese ali ipak ne želi da to vide neregistrovani korisnici?
Podrzavam ovo.


Koja je razlika da li vide samo registrovani ili i neregistrovani ?
Pa, svako može da se registruje ... Bebee Dol

$elena ::Koja je razlika da li vide samo registrovani ili i neregistrovani ?
Pa, svako može da se registruje ... Bebee Dol


Ako vide neregistrovani, vidi i Google. Ako vidi Google, onda je taj podatak javno pretraživ. U suprotnom je taj podatak ograničen samo na članove forume. I to samo ako ih interesuje. Recimo, ako imaš taj podatak u profilu, videće ga samo oni koje to bude interesovalo. Recimo da je to dvadesetak ljudi. Uporedi to sa brojem ljudi kojima je taj podatak dostupan ako je pretraživ na Googleu.

Pa, to je ozbiljna razlika . Baš ozbiljna. Nisam to znala.
Onda bolje da je ograničen...

Evo, od sada su svi messengeri vidljivi samo registrovanima Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1458 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 7 sakrivenih i 1372 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, arezina, bankulen, bobo85, Bosnjo, Buzdovan, Centauro, Cirkon, coaa, cole77, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dimitrije Paunovic, DJUNTA, Duh sa sekirom, dusan.l, Džekson, EVIDENTICAR, feanor, galico, glados, goran.vvv, Gradjanin, hooraay, howyesno, Ikica977, IQ116, Jeremiah, K-1A, Kajzer Soze, kib, Klonfer83, Laki71, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, luka35, madza, MarijaC84, mat, MB120mm, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, MiloradKomadic, minke, nemkea71, nenad81, neutrino, Nikoletina Bursac, Orc, ozzy, pera bager, precan, Prometeus, Pururin, rovac, S.Palestinac, samp1389, Shilok, ShtagodShtagod, SirOliver, Skaki82, Sky diver 29, SKYLINE, sonico, trutcina, ujke, Velizar Laro, Vlad000, Vlada78, vrgudinac, vuksa72, wolverined4, zajcev1, Zimbabwe, Zmaj Tolak, 79693