Za ubijanje dosade...

147

Za ubijanje dosade...

Mr. Green Ništa od ispadanja iz igre... Wiz, postavi drugu reč... Wink

NtomBO Mr. Green I pre nego neko kaže da to ne postoji, neka konsultuje, recimo Wiki ( "Airports for Ntombo - Manyanga,Kongo" )

oh crap. Ja sam mislio da je cilj da dam sto "tezu" rec.
Lal nisam normalan Mr. Green

idemo dalje:
bokEN

ENgleski...

.::Wizard::. ::oh crap. Ja sam mislio da je cilj da dam sto "tezu" rec.
Lal nisam normalan Mr. Green

idemo dalje:
bokEN

U pravu si.... Mr. Green LOL
energeNT Twisted Evil

Dusan ::.::Wizard::. ::oh crap. Ja sam mislio da je cilj da dam sto "tezu" rec.
Lal nisam normalan Mr. Green

idemo dalje:
bokEN

U pravu si.... Mr. Green LOL
energeNT Twisted Evil


LOL LOL LOL ...

pa NT (Nedeljni Telegraf)

elem imas nTS (national test service tj. nacionalni test servis).

A da se uzdržiš skraćenica, ne možeš ni da zamisliš šta može da te snadje LOL LOL LOL

Okay necu vise. Izbacen sam nema ni veze.
(vraticu se kad-tad Mr. Green)

Aj neka neko postavi novu reč... Bilo ko? Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 985 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 909 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, Asparagus, baltazar01, blatruc82, bojank, bojanstros9, BOXRR, cole77, Colt D, crazydkure, cuvarkuca, Dado78, DeerHunter, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, Georgius, glados, Gogi_avio, gusi, hellenic, herrDule, InzenjerBL, ivran064, Jelly4183, jodzula, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Marko Marković, markolopin, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nevjerna beba, nixos, nobutado, obsc, Oscar, Poof, proka89, rakivan, S.Palestinac, saki80, Sava89, ShtagodShtagod, skvara, Slingshot, theNedjeljko, tomigun, Vanderx, vathra, veljko82, vlad4, Voice1, vojnik švejk, vrgudinac, xAlex2, zivojin32, Zorge