Za ubijanje dosade...

52

Za ubijanje dosade...

coca cola Mr. Green od nje ne raste rep

- LAKO - možeš da se navučeš na coca-colu Mr. Green

KOkoliNO...medolino, cokolino

noc padne posle dana

OCoravIO....

ionako i ovako Mr. Green jel moze zajedno io io io Very Happy

- KOkOŠ - ... po dvorištu

ostRO samo.......

rogovi ce mi porasti pored vas Mr. Green

- VIS - beše nekad naše ostrvo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3030 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 2946 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Ares12356, Asteker, Ba4e, BB, blankspace, Bo96, bokisha253, borya90, Carl Gustaf, Chainsaw, deLacy, dendrit86, divison, Dorcolac, dukajov, Dzoni2412, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, foka106, Georgius, goran.vvv, gregorxix, hyla, iceburn, jalos, JOntra, kunktator, Kvaka22, Lance Guest, Lep1na, Linda, loon123, Lucije Kvint, Manjane, Marko Marković, Medojed, Mercury, mir, Mićko, moldway, Mostarac1977, nebidrag, nenooo, Niki2024, OKT, Oroku, Pale2025, Papadubi, pein, pirke96, raketaš, raso76, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, simazr, singa, Sir Budimir, Smiljkovich, sspp, stegonosa, tomo2, tooooom, tritonus, Tumansky, Username1000, vathra, Velizar Laro, veljko82, vrgudinac, Wrangler, Zjmc, Zoran1959, Zrcalo, 79693