Za ubijanje dosade...

87

Za ubijanje dosade...

JArbOL................

- OLupiNA -

narOD..........

Odlučio sam da u ovoj igri koristim teže reči, one koje se i ne ponavljaju bezbroj puta - za razliku od mnogih... A studiram Medicinu, te mi je izvor inspiracije tamo, a reči glupave upravo zbog toga... Mr. Green

- IOLE -

Mladjo, mi ostali smo onda nadrljali Very Happy

legitimisaNJE (i ne moze ponovo njegosh)

- NJEgOV - nova pravila - nema ponavljanja reči Wink

Ovoj. Imenica, gen. ovoja.

ojariTI Bebee Dol

TIbET

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4052 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 3990 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Petar J, Prometeus, Radogost, repac, shiro, smuk, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, Zastava, ZlatniRez, 800077