|
Paklena vrucina...ne bih da se predstavim kao gundjalica, sto moze biti i jesam, po malo, al danasnji pakleni dan stvarno remeti moje misli...Zapravo niocemu i ne mislim, nego odlucih da protalasam malo po teldzi, cisto da vidim ima li kakov film...ima, al zamalo! Pazi ovamo!!! Program sto po sto fenomenalan...na 2.programu EXIT...peva neka BASHISTUSHIRANARIBA, al ne da peva, nego peeeeva...kad bi gotova sa pevanjem, pade raskrecenih nogu na pod, ko lajsna pade devojka, cisto se prepadoh da joj se nije slosilo.Mlati mokrom kosom onako neartikulisano, gleda ove svoje svirace izgubljenim pogledom, al oni, rekla bih, takodje malko pogubljeni, udarise u svirku ponovo. Ova nekako ustade sa poda, mozda se setila da ce da isprlja zute pantalone, poce nesto kao da peva, al vidim ja tu svako svira svoju svirku i peva svoju pesmu. Publika...odusevljeno skace, oznojena, uspaljena, srecna, mlada, razuzdana!!!!
Citam danas u novinama, uhapsili 14 stranih gradjana jer su prodavali drogu na tom istom EXIT=u!
Dal sam luda, il se pravim luda?
|