"horoskopska" pitanja

2

"horoskopska" pitanja

Onaj ko veruje u sudbinu on ce reci da se to nesto desilo jer je tako "zapisano", oni koji ne veruju u sudbinu, vec u sebe reci ce da su oni ti kovaci, u stvari nebitno zasto se promena desila, vazno se menjati kada se oseti potreba za njom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 443 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 4 sakrivenih i 430 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Ivan Gajic, liki83, maksi007, milanstankovic087, mile.ilic75, Shilok, TT, vlada035