kafa

1

kafa

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2007
  • Poruke: 265
  • Gde živiš: navrh' trepavica

















[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

the one i wanna try ...ok, one of Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Smile

p.s. pitanje: gde po gradu pijete kafu i zashto?
uzurpiram ti blog... but ...
smešak












Coffe 4 Mr.Klimt...Smile



(neke od fotki sam vecc kachila ali ... smešak )


p.s.p.s chitam iz sholje.... Razz Razz Razz


aerodrom - što si u kavu stavila Mr. Green













Dopuna: 04 Mar 2009 23:35

starbucks favoriti (mi):







bilo u random jukebox, ali mu je vise mesto ovde, tj. mesto mu je i ovde Wink

Baghdad Cafe





tema iz filma Bagdad Cafe - I am Calling You

Moj omiljeni Porok..

kindergirl slobodno uzurpiraj smešak

silija aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gledah taj film 5-6 puta pre sto godina,skoro ga i zaboravih...sad ću da ga torentujem Zagrljaj

E, pošto mi je Askili dao dozvolu da uzurpiram malo prostora za toplu čokoladu (koju ja ipak više preferiram od kafe... smešak )


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 497 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 0 sakrivenih i 486 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, BWG, BZ, DDragoje, famoso, Motocar, nixos, Novakomp, RED4G-304, SirOliver, TheDictator