ne volim januar

2

ne volim januar

Ja emigrir'o u toplije krajove...
Terapeutici mozgeta sam se prepustijo, bakcem se s' neki majmuni po celcate dane i uzivljem, a nimalo nemam naum da zavidim vam...

@ofra
znam ja u cemu je poenta, ali nije fer da mi dira januar... janunar je car! Smile
A to sto su politicati odlucili da prave opsti cirkus, pa to je samo razlog vise da spremim ispite za januarski rok i kazem dovidjenja! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1268 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 3 sakrivenih i 1241 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bpop, cojapop, d.arsenal321, darionis, darkojovxp, dekan.m, Dimitrise93, Gama, gobrad, Jaz, klepesina, laki_bb, mikrimaus, obsc, oddsock, radoznao, Recce, septembar, Sky diver 29, voja64, yrraf, zeka013, Zimbabwe, zvomar