... nocu kad ostanem sam ...

2

... nocu kad ostanem sam ...

Pa kako kada,ne dam sebi da puno patim zbog proslih vremena,i ako mi je hiljadu puta bilo tesko!Ljudi koji su uvek vredeli i danas su pored mene,vecina Bogu hvala,a oni koji nisu........Nekad sviruckam nesto,ili se prepustim mislima pa kud puklo..

ja uglavnom pishemm i razmisljam i.. onda josh malo pishem... pa sviram.... i onda... bude bash "tezak slucaj pakla"....slusam blok out...recimmoo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 791 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 9 sakrivenih i 672 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, amonsrb, Andrija357, Arhiv, Betty25, black venom, BlackTower, Blair, bobor, Bobrock1, bojcistv, Boroš, bozomotika, branko7, cakija, Car89, cemix, Chainsaw, cifra, cole77, d.arsenal321, darionis, delrey, Denaya, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, Ercomero, EVIDENTICAR, Georgius, Glavonja049, Goxy1, GveX, havoc995, Ivoo, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kakarotsvc, kaput21, Kole1975, Konda, Koser, LostInSpaceandTime, luka35, Makssd85, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Metanoja, Mihailo Gazdić, Milun24, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja.M, nenaddz, omen, Otto Grunf, ozzy, Parker, pein, pobeda, PoolbegD02, probisic, Reddot, repac, s0ne, Sevatar, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sir Budimir, Sirius, Sićko, sombrero, SOVO515, stegonosa, Stoilkovic, TBoy, tomo2, tritonus, Valter071, Veless, Velibor Radoja, veljko82, VNVK, Vrač, zajcev1, Zastava, zax22r, zivojin32, Žrnov, 79693, 800077