nostalgiki

nostalgiki

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 641
  • Gde živiš: ljubljana

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

bilo jednom... Wink

Okacio sam i ja jedan video na youtube sto sam radio a sinoc sam zavrsio jos jedan koji mi je interesantniji od prvog ali nisam nesto bas zadovoljan kako je ispalo tako da ga verovatno necu kaciti ali ako uradim neke korekcije mozda i okacim. Setih se da sam okacio u stvari dve, jedan vezan za Tita a drugi za Jugoslaviju. Ovaj treci je vezan za Jugoslaviju.

Dopuna: 30 Maj 2007 21:45

Ipak sam okacio bez korekcija Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko se jos seca Jugoslavije?

Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1197 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, Avalon015, baltazarxx, bladesu, bojanM84, bojcistv, Bosnjo, C-Gun, Chainsaw, Clouseau, darkojbn, Deki Duga Devetka, delboy, dendrit86, Dioniss, djonsule, Drugsparrow, dunavzed, dushan, DuškoMraz, feanor, gobrad, Grebostrek, howyesno, jalos, K-1A, Kajzer Soze, Kaplar2, KimiMR, Koplje, krkalon, Kvaka22, lord sir giga, Lucije Kvint, m94j, MagicniHerpes, Makarid, MIKULENCE, Milos ZA, milos97, Mitch22, Mićko, mocnijogurt, neutrino, Niki2024, niksa517, nuke92, oblivion, oddsock, orfanel, Parker, Petar25, Petjan, Piani Jazzer, ping15, Plavi1, Podgoritza, Remain, repac, RJ, S-G, saputnik plavetnila, Seeker, Sharpshooter, Singidunumac, Sone0883, ssekir75, stagezin, stalja, stegonosa, synergia, Tribal, vaci, vathra, VBoss, Velibor Radoja, VJ, vzd1389, Walter Kurtz, wulfy, zemljanin, zlaya011