treba mi esej...pomoc

treba mi esej...pomoc

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 3

treba mi esej na temu gorskog vijenca ili smrt smail age cengica...znam da ovo zvuci jadno..ali to mi je zadnje ostalo...ako moze neko nek pomogne..



Niko ti neće napisati zadatak, ali ako napišeš sam, pa pri sastavljanju eseja negde zapneš, možeš ovde da okačiš i ljudi će ti onda pomoći. Wink

Da li ti jos uvijek treba? Very Happy

Dali neko zna da napise esej iz Filozofije? Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1178 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 1102 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, ALEKSICMILE, Andrija357, Atomski čoban, Bbbggg1979, Bickoooo, Bobrock1, bojan313, CHARLIE JA., Cvijo_ue, dankisha, dejan1972, Demi87, Doc, Dogma21, dok80, doktor097, DonRumataEstorski, drimer, feanor, Flanker-G, Frunze, g_g, Great White, iceburn, ILGromovnik, Ilija84, Ivica1102, jalos, Kadzo, king111, leopard83, lord sir giga, ludvig 78, mainstream, MegaVLAdaR, Metanoja, Mihajlo, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, nemkea71, Nomica, novator, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, Pekman, PlayerOne, precan, sarma, shlauf, skok, SMF, Smiljkovich, Sonic, sony771, Stefan M, stegonosa, Troja, Tvrtko I, Ulzana, vaci, Vanderx, vrag81, wulfy, Yugol33, zziko, Đurđevdan, 79693