MoscowBeast

5

MoscowBeast

offline
  • Pridružio: 26 Feb 2007
  • Poruke: 220
  • Gde živiš: Novi Sad

Mator nisi ima nas i matorijih. Sve najbolje znas kako se kaze zelim ti sve ono sto sam sebi zelis Smile tako nekako




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jun 2007
  • Poruke: 220

Better late than never...
Srećno i od mene...
Hej, super je u tridesetima, nisi mator već si u najboljim godinicama...



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 973

Najboljim,nego sta!Neka su ti srecne i nezaboravne! Very Happy

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

iju, mene nema jedan dan na forumu, kad ono tebi rodjendan ^^
nego - nek ti je srecan rodjendan i nek ti je blesavo i veselo i nek ti bude bas ono sto zelis i bas onako kako zelis.

i od mene za tebe jedna zverka, primalni andjeo:



(i nek me je sramota, nisam ti se ni zahvalila za onaj magicni luk za moj rodj)

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2007
  • Poruke: 1501
  • Gde živiš: Pančevo

Srećno i od mene! Zagrljaj
sa malim zakašnjenjem



offline
  • Freia  Female
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 31 Jan 2005
  • Poruke: 1899

sretan rodjendan, dobri moscowbeast! puno lepih novosti i srece ti zelim do sledeceg rodjendana. smešak

offline
  • eca  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 631

Hej, sve najlepse, sa zakasnjenjem, ali od srca!


offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

nisam bio tu.
srecan rodjendan matori Wink

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2007
  • Poruke: 192
  • Gde živiš: na nebu, visoko pod oblacima...

>> SRECAN RODJENDAN<< i od mene!

Sve najbolje smešak

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Jaooo, kako uvek kasnim Sad

Srecno prijatelju i sve najbolje, razumeces skola jbg Neutral

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1222 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 6 sakrivenih i 1131 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, alex1974, ArchaBasha, Aristotle2002, baltazar01, bestguarder, bojank, brufen, bufanje, Cigi, Cirkon, damir55555, deks, Dogma21, Dorijan Grej, dskrlec33, dushan, Ezbuck, Feller, galijot, Glavonja049, Goran 0000, herrDule, howyesno, Ir, J - 6, jalos, jarovitt, Kobrim, Kriglord, Krusarac, Lošmi, luka35, Luka85, Mae, Marko Marković, mercedesamg, Miler88, milos97, mirkoro, mocnijogurt, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nenomir, NikMilitari, nisamBot, OgnjenMitric, OKT, Papadubi, Pekman, Permaldar, Piani Jazzer, picknick, Pururin, raptorsi, repac, ruma, S-lash, sasa87, shiro, Sirius, Siti2, skok, skvara, Snorks, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, tomo2, TRZH92, v82, vathra, vddutina, Vlada1389, Vlada78, Vujkeu, wolverined4, xAlex2, YU-UKI, Zmajac, zokizemun, ZZZ