Ne mogu da udjem na MSN !

Ne mogu da udjem na MSN !

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 12

Pozdrav jel moze neko da mi pomogne zasto ne mogu da udjem na Msn imam Windows XP Service pack 3 i koristim Msn 7,5 upisujem sve pass i nece da udje pokusao sam sa isti msn kod rodjaka i usao je i preko [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] isto mogu da udjem Sta moze da bude problem hvala unapred pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Idi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i prijavi se tako što ćeš kao korisničko ime koristiti celu MSN mail adresu. Ako se uloguješ bez problema znači da ti niko nije "oteo" pass. U tom slučaju skini najnoviji Live Messenger (naslednik MSN messengera):
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1923 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1898 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Bo96, Bokiboks, BrcakRS, drimer, dzada, ivantheilic, Jaz, jon istvan, Jose, kutija11, Lance Guest, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, mnn2, Posmatrac77OKB, repac, tomigun, uruk, vaci, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82