pitanje u vezi messengera

pitanje u vezi messengera

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2009
  • Poruke: 449

komsinica mi je dala net, koristio sam par dana (kablovski sbb preko wireless-a), tj. kada ona nije dostupna na messengeru tada ja skidam neke programe sa neta. e sad da li postoji caka (posto mi je ona nesto cackala po laptopu, ubacivala password...) da ona gleda sta sve ja imam na kompu i da upravlja mojim folderima preko messengera, jer je jedino to instalirala koliko mogu da vidim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 452

Koliko ja znam nemoguce je upravljati kompijuterom to jest folderima i podacima preko messengera. Jer je to program za komunikaciju a ne za kontrolu.

Mislim nelogicno je bar meni. Ali ko zna hajde da cujemo nekog malo strucnijeg koji se bas razume u messneger.



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

2 igrutinović,

ne znam da li je baš tako, MSN ima u sebi remote controlor (remote desktop -> Actions > Request Remote Assistance) sa kojim možeš da pristupiš udaljenom računaru i da šeruješ svoj računar.

Tako da je odgovor DA za Acavekimaki, uz uslov da joj ti to dozvoliš naravno. Komšinica može da gleda šta ti sve imaš na kompu, a što se tiče full kontrole nad folderima/aplikacijama to stvarno ne znam, javiće se već neko ko je imao više dodira sa tim.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7111 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 7024 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, ArmFPGA, Ba4e, Bobrock1, bojan1234, BOXRR, Cicumile, Clouseau, Crazzer, croato, DaliborVukadinovic, darionis, Demi87, Desmond, Dorcolac, DrNeoCortex, duro1990duro, dushan, DuškoMraz, Džekson, Electron, EVIDENTICAR, foka106, Georgius, gobrad, goran.vvv, iceburn, Igritelj, Ikica977, Ir, jalos, Jovan1983, Kenanjoz, konstruktor, Koplje, kunktator, lord sir giga, Mae, Manjane, marec, MarijaC84, mercedesamg, Mercury, mikrimaus, Miler88, Milometer, Milovan Dinic, mladen.zovko, Mrav Obrad, nekdo, nelezele, nenad81, nevjerna beba, OKT, Pale2025, Panter, pein, Pilence, procesor, Remain, SamoGledam, Scarecrow994, SDsd, Sevatar, simazr, skvara, spalev, stegonosa, TheDictator, troki1971, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, vazduh, Velizar Laro, Vlada78, Vojkan Petrovic, zemljanin, Zimbabwe, ZZZ