DV Kamere Sony i Panasonik

DV Kamere Sony i Panasonik

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 62

Molim pomoc
Imam pomenute kamere i danima trazim po netu opis kako da sa njih (kasetica) prebacim snimke na kompjuter ali to mi nikako ne uspeva.
Povezem ja kameru i komp. sa kabelom FireWire ali sve uzalud
Pitanje: Šta da instaliram, da bih mogao bez problema preneti snimke na računar i daljnju obradu!
Molim link i objašnjenje (ako neko možda zna)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 755 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 7 sakrivenih i 693 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Andrija357, bakovaca, Bbbggg1979, Belac91, Bojan198527, Boris90, boromir, BZ, coaaco, DeerHunter, dejan1972, Doca, DonRumataEstorski, DPera, duro1990duro, Dusko_Dugousko, Georgius, gobrad, gregorxix, Halabit, ibssa, Imperator_Aleksandr_lll, ivanR164, J - 6, Jelly4183, JohnDoe, lacko, Levi, Lucije Kvint, Mamadu, Marko Marković, Maruti, mat, Mi lao shu, Miler88, milijarder, mux, Naj-Turs, Nikoletina Bursac, oganj123, operniki, ozzy, Papadubi, Prašinar, Qvazimodo, redstar011, Sky diver 29, Tas011, Tribal, VJ, voja64, vzd1389, YugoSlav, zoran77