koji download manager

2

koji download manager

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

@Ceva & xxtreman
vidite da pise u poruci da je vec koristio i da mu se ne svidja Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Najtoplije preporucujem GetRight.

odlicno se snalazi kod nasih veza.

I moze da "podeli" download link uspesno.

I flashget kao rezervni manager.

od intergrisanih,najbolji ti je download manager od Firefox-a,meni radi bolje nego operin ali to ti je samo za manje fajlove.



offline
  • Pridružio: 13 Okt 2004
  • Poruke: 72
  • Gde živiš: Beograd

Koristim usluge SBB kablovskog neta i kao download manager u Win okruženju koristim FlashGet. Svakako neka proba, odličan je, brz, ne troši mnogo resursa, sjajno radi u kombinaciji sa ekstenzijom FlashGOT za Firefox, nije mi do sada bilo problema sa stabilnošću (čitaj: ne puca)...
poz

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

FreshDownload .. nemam problema .. jedino postoji bug u starijoj verziji ..
sa spiskom već preuzetih programa .. kada se lista napuni hoće da se program blokira .. inače je besplatan .. bez banerčića ..

offline
  • Pridružio: 09 Mar 2005
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Saturn

FlashGet ili FreshDownload

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Hvala
Moze LOCK

offline
  • GZ  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2005
  • Poruke: 474
  • Gde živiš: Novi Sad

Uz svo uvazavanje svih vas i vasih predloga ja i dalje cu da koristim Operin menadzer za te stvari, znaci pored browsera i download menadzer odlicno radi i nikada me do sada nije izdao te od mene preporuka za isti.. Pozdrav svima...

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

U potpunosti se slazem sa dimanod-om73,kao sto je rekao neka proba sa FF-om ili Get Righ

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 20
  • Gde živiš: Novi Sad

Da li je neko probao DownloadStudio 2.1.0.0. ?

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2005
  • Poruke: 11

FlashGet, a nije los ni Operin

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10883 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 3 sakrivenih i 10864 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Accipiter82, Bgd123, celeron, davididu, jon istvan, kozhedub, laki_bb, LostInSpaceandTime, Lotus, mnn2, Mzee, Nobunaga, Shilok, suton, Volfero