Bluephone Elite

Bluephone Elite

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2008
  • Poruke: 201
  • Gde živiš: shumadija

program za mac koji sluzi za pozivanje i slanje sms-a sa vaseg mac-a,koji je naravno spojen Bluetooth-om na mobilni fon...
na zvanicnom sajtu ima spisak svih telefona koji rade,a ima ih dosta:)
program nije free Ziveli Ziveli Ziveli naravno...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1669 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 6 sakrivenih i 1598 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, Asteker, Bane san, bojan_t, Bokiboks, BOXRR, bpvl, Bubimir, cuculo, d.arsenal321, darkkran, darkojbn, dejan.7951, deLacy, Djokislav, Djota1, dozorni, Džekson, Great White, GreenMan, iceburn, igorkozar83, jalos, jodzula, JOntra, koom0001, kunktator, ladro, M74AB3, Mcdado, mdp92, Milan Miscevic, misa2, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, nebkv, Nikolajevic, nobutado, OKT, pacika, Pantaaa, Panter, Pekman, PlayerOne, Pururin, Radio operater, raso76, Robin, rokokoko, saputnik plavetnila, septembar, Sharpshooter, Sirius, skok, tm, Uros Cuore Sportivo, vathra, VBoss, Veless, vukovi, vuksa72, Zrcalo, zziko