|
Poslao: 28 Sep 2008 23:12
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
dzeremaja, salji i meni. A najbolje bi bilo da okacis ovde, pa da svi vide.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2008 00:38
|
offline
- cera91

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Jul 2008
- Poruke: 11
- Gde živiš: Beograd(bezanija)
|
ako nije problem posalji i meni oduvek sam prizeljkivao tako nesto )
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2008 03:37
|
offline
- Rumba King

- Super građanin
- Pridružio: 03 Maj 2005
- Poruke: 1298
- Gde živiš: Vršac
|
Ovo je jako bezveze.Bolje pošaljite čoveku PP nego ovako i meni i meni i meni.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Nov 2008 22:45
|
offline
- no_name-
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 10 Nov 2008
- Poruke: 6
|
znaš šta mi treba... ak ne pročitaj par postova iznad
hvala unaprijed...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2008 12:14
|
offline
- PoP

- Ugledni građanin
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 420
- Gde živiš: Pozega
|
xexe
@dzeremaja pa kad svima saljes posalji i meni
A stvarno sto nebi okacio to da svi vide
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Nov 2008 11:21
|
offline
- mrmr

- Super građanin
- Pridružio: 07 Mar 2008
- Poruke: 1285
- Gde živiš: Medakovic 3 Beograd
|
Bogumi a da to nije nekakva Skrivena Kamera
-dzeremaja- ja je ne vidoh od 6 sep.2008.
Ali svi je traze!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Dec 2008 10:08
|
offline
- Milan-1993

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 16 Dec 2008
- Poruke: 13
- Gde živiš: ma to znam, daj nesto drugo... xD
|
mozes i meni da posaljes jer me jako interesuje
|
|
|
|
|
|