Techno

Techno

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2011
  • Poruke: 290

Okačite link tehno muzike koja vam se svidja pa da malo komentarišemo. Koju bi preporučili za ludu noć.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

techno je debela istorija mada njegov pravac je evoluirao u dosta pravaca,ja sam vise isao ka tezim pravcima kao sto su gabber ili hardcore ali ne onaj gitarice,vec ko zna zna... ovaj hardcore

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

naravno to je jedan od festivala i naravno da je tesko za mozak ali vremenom postane lepo barem meni,mada u poslednje vreme je sve otislo u .... ,a i posle 10 godina tog pravca presao sam dole na malo blazi pravac i sve se vise exploatise naravno ne kod nas vec dutch ,germany itd. hardstyle zvuci nesto ovako isto jedan od jacih festivala koji zna biti konfuzan

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

u ovom ima svega

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i na kraju tommorowland house ,dance

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


,a jedna od omiljenih techno pesama koji sada mogu da se setim je

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2011
  • Poruke: 290

Meni je bova muzika sad za sad hit 2012.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • IHRL 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 16 Jul 2012
  • Poruke: 2

ja msl da su ovo texno tonovi po meni jedni od najboljih
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
malo pasje
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Nomak_  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Astronomija
  • Pridružio: 23 Sep 2011
  • Poruke: 928
  • Gde živiš: Svoj Svet

Uuuuu "Bizzare contact - Run away (Electro sun remix)" <3 I love it!


Jedna od mojih omiljenih. Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2011
  • Poruke: 290

Sta je bilo popularno na egzitu od muzike.
Ima li neka muzika,da kida zemlju kao neke sirene u tom smislu.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

IHRL ::ja msl da su ovo texno tonovi po meni jedni od najboljih
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
malo pasje
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovde najmanje ima techna..

Sto tice techna neprevaziđena stvar..

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Miloš
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 1069

Kako to da pricate o tehno muzici,a mene niko nije zvao ? Razz
Evo malo adrenalina Wink

DJ Avalon-When Will You Come Home
Phanatic-Techno Park

P.S
Ova prva mozda nije tehno,ali je mnogo jaka Wink .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., airsuba, Andrija357, ArmFPGA, Asteker, Belisarius, Bo96, bojcistv, Boris90, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, cifra, cvrle312, darionis, DeerHunter, djboj, DonRumataEstorski, Dorcolac, DrFlyFisherman, Džekson, efektiva, Electron, EVIDENTICAR, gajasvi, HogarStrashni, Igritelj, Kajzer Soze, Lance Guest, lord sir giga, luka35, Marko Marković, mercedesamg, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, nixos, Parker, Petar25, Piani Jazzer, Primus17, proka89, repac, Semberija, Sevatar, Solunac na steroidima, ss10, t.e.m.p.l.a.r., Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, ujke, vaso1, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, xAlex2, Zastava, Zimbabwe, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo