Van Helsing

1

Van Helsing

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Ko ga nije odgledao preporucujem mu da ga pogleda



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

I ja...Ocekivo sam da je ovo jos jedan od propalih "novih" ideja,ali film ipak ima neki smek!



offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Da zanimljiv je

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

moze li neki mali opis filma?

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Pa ovako on je najtrazeniji covek u Evropi jer se smatra da je pocinio veoma puno ubistava ali niko ne zna da su ubijeni ljudi bila cudovista koja su klala ljude a po smrti se vracala u oblik coveka.
Od njega se trazi da ode u Rumuniju i ubije Drakulu sa adekvatnom opremom.Tamo upoznaje prelepu devojku koja se kao i 11 kolena njene porodice pre nje bavi time da istrebi Drakulu ali ona je ostala poslednja.Posle toga dozivljavaju puno ubijanja vampira i Drakulinih nevesti sve dok ne stignu u njegov dvorac.Ostalo pogledajte sami.....

offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Opet miksuju romane , film je na foru lige izuzentnih dzentlmena iz miksovali likove ali ovaj film ima neki svoj fazon i novu pricu posebno na kraju kad Frankenstajn place.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Kazem ja mnogo je dobar

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Stvarno malo "vuce" na Ligu, ali ovaj stvarno ima dobar feeling!
Liga mi se npr. uopste ne svidja ,ali Van Helsing je dobar.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Liga je neznam suvise "Moderna" i dosdna a ovo je ipak ono pravo

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Upravo sam odgledao "Van Helsinga" (ok sinoc sam ga gledao) i mogu reci da je film kao crtani film. Po meni film je smesan. Underworld je 100 puta bolji.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 12 sakrivenih i 803 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, ArchaBasha, awathorn, Belac91, BlackTower, Bo96, Bodin86, bojan_t, bojanM84, bolenbgd, boxbole, brandža84, BWG, C-Gun, cavatina, cole77, Comyymoc, d.arsenal321, dane007, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, Duh sa sekirom, Dzambas, Foxdie, geo.dule, Giskard, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, Hitri, ILGromovnik, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, ivanR164, ivran064, jarovitt, Jeremiah, jimi_agf, Jonbonjovi, Kajzer Soze, ladro, Lance Guest, lord sir giga, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MaRtInsrbija1993, Medojed, mercedesamg, mikhailo, milanpb, milenko crazy north, milos97, Nemanja Opalić, nixos, Ns1975, oldusername, Peruta, Pohovani_00, Pv123, raster12, samsung, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, sombrero, steksi, Tila Painen, tomo2, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, vojnik švejk, vrlenija, zeka013, Zrcalo, 787