FOTO APPENDIX

FOTO APPENDIX

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 277

Napisano: 23 Apr 2012 11:24

Potrebna mi je vasa pomoc...
Jedan prijatelj mi je poslao fotografije JPEG u APPENDIX... i ja ih ne mogu otvoriti..... Kako to mogu uraditi? Hvala unapred na pomoci....

Dopuna: 23 Apr 2012 11:25

Moj sistem je Vista...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Nije mi jasno ovo.

Možeš li postaviti neku od tih fotografija na forum, kao sliku, ili kao fajl?



offline
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 277

Napisano: 23 Apr 2012 14:01

Na zalost nesmem postaviti javno te fotografije... Poslao sam vam na vas licni e-mail pa mozete pogledati....

Dopuna: 23 Apr 2012 22:30

Ricard.. hvala ti.. problem resen...
Problem je bio u slanju win rar foldera sa operativnog sistema MAC na Windows...... Problem resen zahvaljujuci programu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1364 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 3 sakrivenih i 1332 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, bojan_t, Car89, cikadeda, Citalac, DonRumataEstorski, Georgius, GrammaticalAnalysis, GT, Iskander, J - 6, Jozo74, kljift, koom0001, Kriglord, Laluvr, Lap720, LostInSpaceandTime, Medojed, paja69, Pantelejmon, Romibrat, Rupert, scimitar19, shiro, Tanasko95, US_Rank_0, Vanderx, veljko82