Borussia Dortmund Fan Club

10

Borussia Dortmund Fan Club

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Borusija posle prvog poluvremena bolju igru ima,vise su pokazali nego Madridjani. Smile
Ako ovako nastave bice zanimljivo Smile jedva cekam drugo poluvreme. Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

TAKOJEEEEEEEEEEEE!!! Twisted Evil Twisted Evil

Schmelzer-u care! Zaljubljen
Lewandowski Zaljubljen




E kako mi je drago sto su Madrjiani izgubili nemate pojma. Smile
Eto, ni CR7 im nije bio dovoljan. Cool



2-1 za Borussiju konacan rezultat, molim lepo. Dovidjenja. Ziveli



offline
  • Pridružio: 24 Okt 2012
  • Poruke: 49

nisam navijac Borusije ali brate igraju odlican nogomet, uzivao sam u utakmici

plus mrzim Real tako da je bilo double fun Very Happy

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Gazi Madridjane !! CR7 se nije vidio veceras,jedino sto je dao taj gol. Wink

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Kao što rekoh prošle godine sam navijao za Chelsea da uzme trofej ove godine za Dortmund.
I naravno Chelsea Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Mar 2012
  • Poruke: 903

Madrid je pokazao slabu igru, moglo je biti nereseno ali je dortmund zasluzeno pobedio.Zanima me sta ce biti na bernabeu Very Happy

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Aleksandar Petrunovic ::....Zanima me sta ce biti na bernabeu Very Happy

Nadam se MAKAR neresenom rezultatu. Wink

I na taj nacin bi Real Madrid ostao bez pobeda sa zutima. muhaha Twisted Evil

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Ako ponove igru od sinoc,mogu ih dobit u sred Spanije,to bih najvise volio. Smile

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Uvod u derbi: Navijači Borusije upali na Alijanc arenu i obojili je u žuto!

Veliki nemački derbi između najvećeg favorita za titulu, Bajerna, i branioca krune, Borusije Dortmund, imao je više nego zanimljiv uvod. Navijači "milionera" su navodno upali na minhensku Alijanc arenu koja je nakon toga zasijala u rivalskoj, žutoj boji, samo što se ne radi o pravoj provali, već o vrlo dobrom reklamnom potezu.

Poprište derbija 15. kola Bundeslige poprilično je izmenilo svoj izgled, što se uopšte neće svideti navijačima Bajerna.

Navijači "milionera" su gurnuli "prst u oko" navijačima iz suprotnog tabora upadom na njihov stadion, nakon čega je u VIP loži Alijanc arene osvanuo logo Borusije.

Oni su tokom provale uspeli i da izmene boje minhenskog stadiona. Poznato je da jedan od najmodernijih stadiona svetli crveno kada igra Bajern, a da je obojen u plavo kada nastupa Minhen 1860, dok je posle posete fanova šampiona iz Dortmunda, spoljašnjost bila žuta.

Nemački mediji navode da se ipak radi samo o odličnoj marketinškoj kampanji za sprejeve, ali nema sumnje da takav potez, čiji god bio, neće naići na odobravanje onih kojima su Bavarci u srcu.

Da li su možda spremili odgovor, ili se uzdaju u to da će njihovi ljubimci na terenu pobedom nad prvakom Borusijom pronaći lek, saznaće se po završetku utakmice koja je zakazana za 18 časova i 30 minuta.



Izvor: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Moje prognoze:

2:1 za Borusiju,bar bi tako ja volio. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6749 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 10 sakrivenih i 6673 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alex71, ArchaBasha, bladesu, bojank, BOXRR, Bozjidar87, bukefal, debeli, dejan1972, Dejan_vw, deLacy, dushan, Džekson, igorkozar83, Igritelj, jalos, Jeremiah, Kajzer Soze, Koplje, Lance Guest, Ljuti, mat, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Mercury, Milan A. Nikolic, milutin134, MiroslavD, Mis uz pusku, Moldovan, moldway, Mostarac1977, Nemanja.M, nixos, Novakomp, Orc, Papadubi, Permaldar, Pururin, raptorsi, Ray1973, rodoljub, sajorg, shlauf, sickmouse, Siti2, skylab1111, SpaDej, stegonosa, strn, styg, tamno.nebo, Tas011, Tihi86, tmanda323, tomo2, Username1000, vathra, vazduh, VBoss, VJ, yufighter, Zrna1987