EP za mlade

6

EP za mlade

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Nek budu treci pa i to bi bio lep uspeh. Neka starije kolege prodju samo grupu bilo bi super a posle kako bude jer samo proci grupu bio bi fenomenalan rezultat. Znam da smo mogli vise ali dobro normalno je da ocekujemo najbolje rezultate ali nekad se i posrne. Bilo kako bilo imamo lepu buducnost.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 573
  • Gde živiš: Springfild

Epa, dokle god nasi napadaci budu bili tipa Purovica, Milosevica, Panceva, Zlatka Vujovica, Surjaka.... od naseg fudbala nece biti nista. Svaka selekcija (iskljucivo mislim na reprezentacije) koja je svoju taktiku zasnivala na takvim tipovima igraca, nikad nista nije uradila. Nas sledeci promasaj bice Zigic..... (nazalost ali istina)
U klupskom fudbalu to i ima smisla u reprezentativnom....
Pa dovoljno je setiti se Italije '90. Cim Zlatko vujovic nije bio "onaj na kome se zasniva napad" vec imas igrace tipa Susica (jednog i jedinog), Piksija (jednog i jedinog), Prosineckog i Savicevica koji su nosili igru odmah je rezultat bio neizostavan - sad sto nismo imali srece....j*bi ga.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4302 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 7 sakrivenih i 4214 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alex71, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Bozjidar87, C-Gun, cenejac111, dejan1972, Dejan_vw, Desmond, Don, dukajov, Dusko_Dugousko, Dzuki, Džekson, Glavonja049, gregorxix, Igritelj, jalos, Jeremiah, Kaplar2, Khalid ibn al-Walid, Koplje, kybonacci, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MadMike, MaschinenPistole, MB120mm, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mis uz pusku, moldway, Mostarac1977, nemkea71, nenad81, niksa517, nixos, OKT, Oscar, Pale2025, Panter, Papadubi, Parker, pein, peradetlić, Permaldar, PlayerOne, Pururin, rodoljub, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, skylab1111, Solunac na steroidima, SpaDej, Srki98, sspp, strn, styg, tamno.nebo, Tas011, tmanda323, Tumansky, vathra, VBoss, Vlada78, Vlado82, Volfero, vuksa72, 223223