Smederevo – BASK

Čukarički Stankom – Proleter (Novi Sad)

Javor – Novi Sad
Citat:
Utakmice šesnaestine finala biće odigrane u sredu, 21. septembra. Na osnovu Propozicija takmičenja za fudbalski Kup, u šesnaestini finala se igra jedna utakmica. U slučaju nerešenog rezultata po isteku regularnog dela igre, odmah će se pristupiti izvođenju penala, koji će odrediti putnika u osminu finala.

Utakmice osmine finala igraće se 26. oktobra, a u tekućoj godini biće odigrani i četvrtfinalni susreti – termin je 23. novembar. Od prošle sezone na nivou polufinala igraju se dve utakmice – termini su 21. mart i 11. april 2012. godine, a finale Kupa Srbije je zakazano za sredu, 16. maja sledeće godine.

Titulu osvajača Kupa Srbije iz prošle sezone brane fudbaleri Partizana.

Evandro i Borha za 24. Kup Zvezde!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 24. Kup u istoriji kluba pošto su u finalu u Kruševcu pobedili čačanski Borac sa 2:0.

Golove za prvi trofej Zvezde posle dve godine postigli su Evandro u 40. i Borha u 85. minutu utakmice.

Zvezda je kao što se i očekivalo dominirala protiv Borca, ali je u prvom poluvremenu lako mogla da primi gol pošto su Čačani imali dve odlične šanse. Međutim, Beograđani su na kraju sasvim zasluženo stigli do trijuma, a prvi trofej u trenerskoj karijeri osvojio je i Robert Prosinečki.

Izvor i nastavak: Arrow

Ziveli

03 Jun 2012 05:56 mcrule Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je
Ovogodisnji Kup je zavrsen.

Ukupno su 1370 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 6 sakrivenih i 1307 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksandar Tomić, babaroga, bladesu, Boris Bosiljčić, Boris90, botta, brundo65, ccoogg123, cenejac111, Denaya, doktor1964, Dorcolac, draganca, dragoljub11987, dule10savic, Faki-Valjevo, GandorCC, goxin, hologram, ikan, ivicasimo, JimmyNapoli, Joco Skljoco, JOntra, jukeboxer, kalens021, kokodakalo, kunktator, kybonacci, mercedesamg, Mercury, mile23, milenko crazy north, MiroslavD, mrvica78, nemkea71, nikoladim, oganj123, opt1, Panter, Parker, Romibrat, ruma, ruso, Shinobi, Sirius, Sićko, slonic_tonic, solic, SR-3m, virked, VJ, Vladko, vukovi, wizzardone, Zimbabwe