• Gde živiš: Barcelona,Spain

Zvanično - Borini na "Enfildu"

Fabio Borini vratio se u engleski fudbal pošto je došlo do zvanične potvrde njegovog transfera iz Rome u Liverpul.

Danas je bilo nagovešteno da bi transfer mogao da bude obavljen u narednih nekoliko dana ali je sve završeno brže nego što se očekivalo.

Borini je prošao neophodne medicinske testove i Liverpul je potvrdio na svom zvaničnom sajtu njegov dolazak na "Enfild". Italijan je za ovu priliku istakao da je srećan što je postao deo Liverpula.

"Osećam se sjajno što sam deo Liverpula i što sam se vratio u engleski fudbal. Ovo je veliki klub koji je kroz istoriju osvojio mnogo trofeja i svi verujemo da će i u budućnosti to činiti. Dobio sam punu podršku čelnika i menadžera Liverpula tako da sam ponosan što sam ovde" rekao je Borini.

Brendan Rodžers već je imao priliku da sarađuje sa Borinijem i presrećan je što će se ta saradnja obnoviti u Liverpulu.

Mediji na Ostrvu došli su do informacije da je transfer Borinija u Liverpul premijerligaša stajao 14 miliona evra.

Izvor: Arrow

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.

Napisano: 04 Nov 2012 21:14

Citat:Liverpul je dobio poslednjih 7 mečeva protiv Njukasla na Enfildu, u svim takmičenjima.
Liverpul je postizao barem 3 gola u 3 od poslednja 4 meča protiv Njukasla na Enfildu, računajući sva takmičenja.
Njukasl je remizirao na poslednja tri gostovanja u Premijer ligi.
U poslednja 4 meča gde je Liverpul bio domaćin, dolazilo je 3+ golova.
Prosečna visina: Liverpul 182,4cm Njukasl 183,1cm
Prosečna starost: Liverpul 24,5 Njukasl 26,3

Liverpul će biti bez Leive, Borinija i Kelija. Glen Džonson je takođe neizvesan.
Njukasl će biti bez Tiotea, Vučkića, Tejlora, Goslinga, Eliota a neizvesan je Demba Ba.
U ovom meču, Stiven Džerard će zabeležiti 600. meč u dresu Liverpula.

Eto malo zanimljivih podataka o tom mecu.
Zavrseno je 1-1. Strelci: Cabaye za Newcastle i Suarez za izjednacenje Liverpool-a.

Citat:U derbiju dana Premijer lige, Liverpul i Njukasl odigrali su nerešeno, 1:1.
Iako je Liverpul bio favorit, Njukasl je poveo golom Kabajea u 43. minutu a tim rezultatom se otišlo na poluvreme. U drugom poluvremenu je Suarez uspeo da izjednači i to u 67. minutu ali to je bilo sve od Liverpula uprkos dominaciji na terenu.
Posed lopte: Liverpul 64% Njukasl 36%
Šutevi(na gol): Liverpul 13(6) Njukasl 10(3)
Korneri: Liverpul 14 Njukasl 3
Nakon ovog meča, Njukasl je na desetom mestu sa 14 bodova dok je Liverpul 12. sa 11 bodova a na tim pozicijama će verovatno i ostati nakon kompletiranja desetog kola Premijer lige.

Dopuna: 05 Nov 2012 22:29

Citat:Kapiten Liverpula, Stiven Džerard odigrao je svoju 600. utakmicu u dresu Liverpula.
Svoj prvi nastup u dresu Liverpula zabeležio je 29. novembra 1998. godine na utakmici Premijer lige protiv Blekburn Roversa, kada je u igru ušao u poslednjim minutima utakmice umesto Vegarda Hegema. Liverpul je dobio tu utakmicu rezultatom 2:0. Nakon toga, sve ostalo je istorija.

Sa Liverpulom je osvojio Ligu Šampiona, Kup UEFA, 2 UEFA Superkupa, 2 FA Kupa, 3 Liga kupa, 2 Komjuniti Šilda.

Džerard je trenutno na desetom mestu liste igrača sa najviše nastupa u dresu Liverpula. Prvi na listi je Jan Kalahan sa 857 nastupa u periodu od 1960. do 1978. godine.

Dopuna: 17 Dec 2012 18:35

smešak

Dopuna: 03 Jan 2013 22:19

Majstorija Dzerarda...
Na utakmici protiv Sanderlenda, sjajna asistencija!!!

offline

Zvanično - Staridž "pocrveneo"!

Fudbalski klub Liverpul potvrdio je da je Danijel Staridž potpisao višegodišnji ugovor sa Redsima a nema zvanične potvrde koliko će bivši napadač Čelsija zarađivati na "Enfildu".

Da se naježiš:
Melburn: 95.000 navijača peva "You'll Never Walk Alone"

Navatala se prašina na memi. Very Happy

Parpdija na Murinjov intervju posle poraza. Iz ugla Klopa.

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 884 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 1 sakriven i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dimitrije Paunovic, doloress, Kriglord, mikki jons, Miškić, Ognjen D., simazr, Sir Budimir, sovanova95, stalja, uruk